Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Plavby po přes portál Invia

Plavby lodí - Zkuste něco nového a nezapomenutelného

Když přemýšlíte o plánování letní dovolené, mohli byste zvažovat něco zcela odlišného než tradiční hotelový pobyt. Plavby lodí nabízejí úžasné dobrodružství a nezapomenutelné zážitky, které byste jinde jen těžko našli. Portál Invia.cz vám přináší širokou nabídku plaveb po celém světě, které vás přenesou na exotické ostrovy, do historických přístavů a přímo do náruče fascinujících kultur.

Co tedy činí plavby lodí tak zajímavými? Začněme tím, že se vám nabízí možnost objevit více destinací během jednoho výletu. Zatímco na klasické dovolené se často soustředíte na jeden resort nebo město, plavba lodí vám umožní navštívit několik různých lokalit v jediné cestě. Například na plavbě po Karibiku můžete zažít kouzlo ostrovů, jako jsou Dominikánská republika, Kuba, Bahamy nebo Mexiko, a vychutnat si bílé písečné pláže, tyrkysové moře a bohatou kulturu, aniž byste museli balit a přemisťovat se mezi jednotlivými místy.

Dalším lákadlem plaveb lodí je pohodlí a luxus, který si můžete užívat na palubě. Luxusní lodi jsou vybaveny vším, co potřebujete pro maximální pohodlí a zábavu. Najdete zde špičkové restaurace s různými kulinářskými specialitami, bazény, wellness centra, divadelní představení, kasina a mnoho dalšího. Když nezkoumáte novou destinaci, můžete se relaxovat na palubě, užívat si slunce, kouzlo moře a výhledy na okolní krajinu.

Plavby lodí jsou také skvělou volbou pro ty, kteří hledají zábavu a společnost. Na palubě lodi najdete mnoho aktivit a programů, které vám nikdy nebudou chybět. Od večerních show a tanečních akcí po sportovní aktivity a lekce, každý si najde to své. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici speciální dětské kluby a aktivity, které udrží malé cestovatele zabavené po celou dobu plavby.

A konečně, plavby lodí vám umožňují zažít něco unikátního a odlišného. Když se ocitnete na palubě lodi, cítíte se jako dobrodruh překonávající oceány a objevující nové světy. Každý den se probouzíte v jiné destinaci s novými příležitostmi k objevování. Můžete se vydat na výlety po souši, prozkoumat historická města a památky, podívat se na místní kulturu a přírodu nebo si prostě užít odpočinek na pláži. Plavba lodí je opravdu nezapomenutelným dobrodružstvím.

Takže proč si vybrat plavbu lodí oproti tradiční dovolené? Protože vám nabízí možnost objevovat více destinací v jedné cestě, poskytuje vám luxus a pohodlí na palubě, přináší zábavu a společnost pro každého a umožňuje vám zažít něco unikátního a odlišného. Portál Invia.cz vám přináší širokou nabídku plaveb po celém světě s různými trasami, délkou a cenovými kategoriemi. Pokud si chcete prohlédnout nabídku nebo se dozvědět více informací, navštivte web Invia.cz nebo kontaktujte jejich zákaznickou linku.

Zde je několik příkladů z jejich letošní nabídky:

Plavba lodí po Karibiku - Karibik, to je kouzlo ostrovů jako Dominikánská republika, Kuba, Bahamy a Mexiko. Bílé písečné pláže, tyrkysové moře, bohatá kultura a vynikající gastronomie vás okouzlí na každém kroku. Plavby trvají od 8 do 15 dní a jsou skvělé pro páry i rodiny s dětmi. Ceny začínají již od 6 780 Kč za osobu.

Plavba lodí po Indickém oceánu - Tato plavba vás zavede do exotických destinací jako Zanzibar, Maledivy, Mauricius, Seychely a Srí Lanka. Objevte "ostrov koření", luxusní resorty, korálové útesy, tropickou přírodu a divokou zvěř. Tato plavba trvá od 10 do 17 dní a je ideální pro romantickou dovolenou nebo svatební cestu. Ceny začínají na 31 400 Kč za osobu.

Plavba lodí po Středozemním moři - Pokud toužíte po kráse Evropy a severní Afriky, pak je tato plavba pro vás ta pravá. Navštívíte Itálii, Francii, Španělsko, Řecko, Turecko, Maroko nebo Tunisko. Obdivujte historické památky, malebné přístavy, slunné pláže a středomořskou kuchyni. Plavby trvají od 4 do 12 dní a jsou skvělé pro poznávání i relaxaci. Ceny začínají na 5 320 Kč za osobu.

Plavba lodí po Severní Americe - Pro ty, kteří touží po dobrodružství na americkém kontinentu, je tato plavba tou správnou volbou. Navštívíte Kanadu, USA, Aljašku nebo Grónsko a objevíte rozmanitost krajiny, kultury a historie. Plavba trvá od 7 do 21 dní a je určená pro milovníky přírody i civilizace. Ceny začínají na 6 290 Kč za osobu.

Plavba lodí po Jižní Americe - Zavítejte do zemí plných života, hudby a barev, jako jsou Brazílie, Argentina, Chile nebo Peru. Poznejte slavné památky, jako je Machu Picchu, Iguazúské vodopády nebo Río de Janeiro. Užijte si také plavbu kolem Ohňové země nebo po Amazonce. Plavby trvají od 9 do 19 dní a jsou vhodné pro ty, kteří hledají pestrost a zábavu. Ceny začínají na 8 480 Kč za osobu.

Plavba lodí po Severním moři a norských fjordech - Pro milovníky klidu a krásy severních zemí, jako jsou Norsko, Švédsko, Dánsko nebo Island, je tato plavba neodolatelná. Obdivujte nádhernou přírodu, skalnaté pobřeží, zelená údolí a modré ledovce. Možná se vám podaří spatřit i polární záři nebo velryby. Plavby trvají od 5 do 15 dní a ceny začínají na 7 020 Kč za osobu.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 29.6.2023
📂 Kategorie: Bahamy, Dánsko, Tipy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře