Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Loď Costa Smeralda

Vítejte na palubě Costa Smeralda, jedné z nejnovějších a nejokázalejších lodí společnosti Costa Cruises. Tato plavba, která vás zavede do fascinujících Spojených arabských emirátů, se nepochybně stan🡕 e jednou z vašich nezapomenutelných dovolených. Představte si - vyplouváte z Abu Dhabi, s možností prozkoumat tento perzský klenot, než se vydáte do světově známého Dubaje, kde strávíte několik dní obklopeni luxusem a inovacemi. Ale předtím, než se ponoříme do detailů této vzrušující trasy, dovolte mi, abych vám přiblížil krásu a možnosti, které vám Costa Smeralda nabízí.

Costa Smeralda: Itálie na Moři

Již při prvním pohledu na Costa Smeralda budete ohromeni. Tato loď, jejíž jméno je inspirováno nádhernou italskou Riviérou Costa Smeralda, v sobě ztělesňuje esenci italské krásy a pohostinnosti. Loď vyplula poprvé na moře v prosinci 2019.

Vnitřní prostory lodi byly navrženy odborníky, kteří do každého detailu vložili kousek Itálie. Jedním z nejvýraznějších prvků na palubě je Koloseum, srdce lodi, které se rozprostírá na třech palubách a je určeno k té nejlepší zábavě. Dále zde naleznete Piazza di Spagna, velkolepé venkovní schodiště s výhledem na záď, a Trastevere, útulné náměstíčko, které spojuje bary, obchody a zábavu.

Costa Smeralda je opravdu obrovská - s nosností 182,700 tun, délkou 337 metrů a šířkou 42 metrů. Má 17 palub pro pasažéry a celkem 2612 kabin, schopných ubytovat až 6,554 cestujících. Kajuty jsou moderně a komfortně vybaveny, s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem a dalšími vymoženostmi.

Na palubě Costa Smeralda naleznete rozmanitou nabídku restaurací a barů, které uspokojí každý váš gastronomický caprice. Od servírovaných večeří až po bohaté bufetové stoly - vše je zahrnuto v ceně plavby. K dispozici jsou také různé sportovní a rekreační zařízení, včetně bazénů, fitness centra a vířivek. Nezapomínejme ani na širokou škálu zábavních programů, včetně večerních představení v divadle, živé hudby a tanečních lekcí.

Vaše plavba zahrnuje ubytování v kajutě vybrané kategorie, plnou penzi na palubě, přístavní poplatky, denní úklidový servis a využití veřejných prostor lodi. Není však zahrnuta doprava do/z přístavu, nadstandardní služby jako prádelna nebo internet, fakultativní výlety a spropitné pro obsluhu.

Invia.cz vám ale může pomoci se zajištěním cesty do přístavu a pak domů.

Plavební trasa

Vaše dobrodružství začíná v Abu Dhabi, pokračuje v Dubaji, kde strávíte několik dní, a vrátí se zpět do Abu Dhabi. Každá z těchto destinací nabízí něco jedinečného - od moderních mrakodrapů až po tradiční trhy a kulturu.

Upozornění a rezervace

Ceny jsou variabilní a finální cena bude určena po nezávazné rezervaci na Invia.cz. Je důležité mít na paměti, že pro účast na plavbě je nutný cestovní pas platný minimálně 6 měsíců po ukončení plavby.

Jedná se o skutečně jedinečnou příležitost prozkoumat Spojené arabské emiráty z pohodlí luxusní lodi, která je sama o sobě destinací. Costa Smeralda vám nabízí kombinaci dobrodružství, relaxace a kultury, a to vše v italském stylu. Tak neváhejte a připojte se k nám na palubě tohoto plujícího skvostu!


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 29.12.2023
📂 Kategorie: Lodě

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře