Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Plavba na lodi: Nejkrásnější místa Středomoří

Ahojte, dobrodruzi moří a milovníci luxusu! Pokud hledáte dokonalý způsob, jak prozkoumat krásy Středomoří, máme pro vás nabídku, která vám vyrazí dech. Představujeme vám Costa Smeralda – lodní královnu, která je symbolem krásy, stylu a italské pohostinnosti.

Costa Smeralda, tato nádherná loď, se vypraví na svou magickou trasu do Itálie, Francie a Španělska. Sestavte si seznam míst, která byste chtěli vidět, a připravte se na nezapomenutelný zážitek!

Co je nového na této nejnovější vlajkové lodi? Začneme Koloseem, srdcem Costa Smeralda. To není žádná antická aréna, ale úžasný prostor na třech palubách uprostřed lodi, který je určený k té nejlepší zábavě. Tady se můžete těšit na fantastická představení, koncerty a další neuvěřitelné události. A pokud budete mít štěstí, můžete si dokonce zatancovat pod otevřeným nebem na velkolepém venkovním schodišti Piazza di Spagna, které nabízí nádherný výhled na záď lodi.

A co takhle vyšplhat se na nejvyšší bod na lodi, 65 metrů nad hladinou moře? Chodník "Volare" vám umožní udělat si tu nejlepší fotku z paluby. A pro ty, kteří chtějí zažít atmosféru italských ulic, tu máme Trastevere – malé náměstíčko ve středu lodi, které spojuje bary, obchody a zábavu na jednom místě.

Ale to není vše! Na palubě této nádherné lodi máte k dispozici bazény, vířivky, fitness centra a mnoho dalšího. Bezplatně si můžete půjčit plážové osušky a účastnit se všech animačních programů pro děti i dospělé. Večerní představení v divadle, živá hudba a lekce tance vás budou bavit do pozdních nočních hodin.

Pokud jste fanoušci dobrodružství a chcete poznat krásy Středomoří, tato plavba je pro vás jako stvořená. Zastávky v italském Palermu, Civitavecchii, Savoně, francouzském Marseille a španělské Barceloně vám nabídnou neuvěřitelné zážitky.

Není čas ztrácet čas! Zarezervujte si své místo na této nádherné lodi a připravte se na dovolenou snů. Costa Smeralda vás zavede do krásných destinací, nabídne luxusní ubytování, výbornou kuchyni a spoustu zábavy. A co je nejdůležitější, budete se cítit jako člen královské rodiny na palubě této nádherné lodi.

Dobrodružství v Itálii

Prvním přístavem na vaší cestě je nádherné italské město Palermo. Toto historické město na Sicílii je plné památek a malebných uliček. Můžete se projít po krásném katedrálním náměstí, ochutnat tradiční sicilskou pizzu nebo navštívit krásný zámek Zisa. A samozřejmě, nezapomeňte si vychutnat skvělou italskou kávu🡕 !

Poutní místo pro historii

Další zastávkou na jejich trase je Civitavecchia, brána do Říma. Toto město nabízí nejen možnost navštívit Věčné město s jeho bohatou historií a památkami, ale také si užít krásné pláže a vynikající italskou kuchyni. Udělejte si prohlídku Kolosea, Španělských schodů a Vatikánu, nebo si prostě užijte klidný den na pláži.

Skvostné Savona

Savona, další italský klenot, nás přivítá svými malebnými ulicemi a úchvatnou katedrálou. Pro milovníky historie je to ráj, protože město je plné středověkých památek a muzeí. Ale i když nejste historik, můžete si užít krásné pláže a fantastické mořské plody v místních restauracích.

Francouzské šarmantní Marseille

Vaší další zastávkou je Marseille ve Francii. Toto město je plné francouzského šarmu, ať už jde o úzké uličky starého přístavu, kde můžete ochutnat lahodné krepové palačinky, nebo návštěvu Baziliky Notre-Dame de la Garde, která nabízí panoramatický výhled na celé město.

Španělská Barcelona

Vaše plavební cesta končí v kouzelné Barceloně. To je místo, kde se město setkává s pláží, a tak si můžete užít skvělé nákupy na La Ramble, prohlídku úchvatného chrámu Sagrada Familia a koupání v Středozemním moři, vše v jednom dni.

A teď, jak si rezervovat tuto neuvěřitelnou plavbu na Invia.cz:

1. Vyberte si termín: Na Invia.cz můžete vybrat termín, který vám nejlépe vyhovuje. Plavby jsou k dispozici po celý rok, takže si můžete vybrat ideální dobu pro svou dovolenou.

2. Rezervujte si místo: Vyplňte formulář a rezervujte si místo na této úžasné plavbě. Tato rezervace je zcela nezávazná.

3. Očekávejte kontakt: Po rezervaci vás personál Invia.cz kontaktuje a potvrdí váš zájem o plavbu. Poté se pustí do detailního výzkumu a získá aktuální cenu pro váš termín.

4. Získáte konkrétní nabídku: Po vyhodnocení všech faktorů vám personál Invia.cz předloží konkrétní nabídku pro vaši plavbu. Budete mít možnost se rozhodnout, zda chcete pokračovat a potvrdit rezervaci.

Tímto způsobem můžete mít jistotu, že dostanete nejlepší možnou nabídku a všechny potřebné informace k vaší plavbě. Takže neváhejte a připravte se na dobrodružnou cestu po Středozemním moři s Costa Smeralda. Nezapomeňte si zarezervovat své místo a zažijte nezapomenutelnou dovolenou!


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 14.11.2023
📂 Kategorie: Itálie, Francie, Španělsko

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře