Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Okružní plavby po celém světě s Invia

Plavba lodí patří k druhu dovolené, kde zkombinujete pobyt u moře s poznáním různých míst světa. Během jedné plavby máte možnost poznat mnoho míst i několik zemí během jediné plavby. Na každém ostrově či v jiné destinaci máte možnost navštívit pevninu individuálně či si vybrat z nabídky fakultativních výletů.

Většina lodí je luxusně vybavena a nabízí pasažérům ten největší komfort. Kajuty jsou příjemně vybaveny a během pobytu na lodi můžete využít různých služeb. Téměř všechny lodě nabízí několik typů restaurací a barů, kino, kasino, posilovnu, saunu, masážní a kosmetické salóny, obchody a mnoho dalšího.

Plavby lodí po rozmanitém Středomoří

K často vyhledávaným a oblíbeným plavbám patří plavby po Středozemním moři. Za pár dní tak urazíte dalekou cestu a poznáte tak mnohé klenoty, pamětihodnosti a malebné přístavy, které by vám jinak vyšly na několik dovolených. Na okružní plavbě po Středomoří se například za pár dnů projedete z Itálie přes Řecko do Turecka a na Maltu nebo z Itálie do Tuniska, Španělska a Francie nebo Maroka a Portugalska.

Plavby lodí po Blízkém Východě

Okružní plavba po Blízkém východě nabízí spoustu jedinečných zážitků a míst, které se vám nebude chtít opustit. Vychutnejte si luxusní arabské destinace, které jsou symbolem přepychu, nádherných pláží a azurového moře napříč Perským zálivem. Putování vás zavede na Arabský poloostrov do Spojených Arabských Emirátů a Ománu nebo do Izraele a Jordánska.

Plavby za exotikou do Karibiku

K zajímavým a exotickým oblastem určitě patří i Karibik. Naskytne se vám možnost navštívit San Domingo, Margaritu, Dominiku či St. Georgews a poznat opravdový ráj pod palmami. Budete se potápět a šnorchlovat v křišťálově čistém moři či jen tak relaxovat na nádherných písečných plážích.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 14.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře