Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

MSC Sinfonia: Okruh Itálie, Malta, Španělsko

Jméno této krásné lodi odkazuje na klasické evropské skladatele jako byli Mozart, Beethoven nebo Čajkovskij. MSC Sinfonia se začala stavět v roce 1999, ovšem za dobu své existence prošla rukami řady vlastníků a také rozsáhlou rekonstrukcí. Noď je tak prak🡕 ticky nová - nabídne nové kajuty s balkóny, které nabídnou krásné výhledy na moře. Loď poskytne i upravené zvětšené prostory s řadou restaurací a barů.

Nosnost lodě (v tunách): 62.542Délka lodě (v metrech): 274,9Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 980Maximální počet pasažérů: 2.6792 bazény pro dospělé a děti, 2 vířivky

Na lodi najdete:

3 restaurace
6 barů (také Buddha bar nebo barokní bar)
diskotéku
fotogalerii
knihovnu
internetovou kavárnu
kasíno
divadlo San Carlo
byznys centrum
videhornu
Aerobik
pilates
spinning
vodní spinning
kondiční programy na míru
osobního trenéra
solárium
dráhu na jogging
minigolf
basketbal
fotbal
mini bowling
squash
ping pong
stolní fotbálek
tenisové kurty
volejbal
dětské kluby pro všechny věkové skupiny včetně nejmenších do 3 let
zábavní park s vodotrysky
butiky
ordinaci lékaře
balijské lázně s kosmetickými procedurami
turecké lázně
pedikúru
masáže
salón krásy
kadeřnictví
manikúru
tělocvičnu
wellness bar
lázeňské procedury pro teenagery
a další..

Ubytováni bude v kajutě podle zvolené kategorie. V kajutách najdete vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV, minibar, šatní skříň, kosmetický stolek, vysoušeč vlasů, trezor i telefon. Přístavní poplatky a portýrské služby jsou v ceně a úklidový servis také. Naloďovat a vyloďovat se můžete neomezeně v navštívených přístavech. Stava je řešena formou plné penze se 3 hlavními jídly denně v servírované nebo rautové restauraci a to po celý den. Čeká vás také galavečeře a přípitek s kapitánem. Pro zábavu na plaubě poslouží bazény, vířivky, fitness centrum a sportovně rekreační zařízení. Půjčit si můžete zdarma osušky, využívat animační programy pro děti i dospělé, využívat večerní představní v divadle, živou hudbu nebo lekce tance. V ceně je také pojištění CK proti úpadku.

Program plavby:

1. den
Benátky, Itálie, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)

2. den
Relaxační den na moři

3. den
Valletta, Malta, (připlutí: 13:00 | odplutí: 21:00)

4. den
Relaxační den na moři

5. den
Barcelona, Španělsko, (připlutí: 13:00 | odplutí: --:--)

Dopravu do Benátek a zpět z Barcelony si musíte zajistit samostatně. Nalodění končí 120 minut před plánovaným odplutím. Pro účast budete potřebovat cestovní pas i přesto, že se kotví pouze v zemích EU (pohybujete se v mezinárodních vodách).

Na Invia.cz si při rezervaci zvolte preferované parametry kajuty. Poté budete kontaktováni zástupci Invia.cz a bude upřesněna vaše rezervace. Na profilu plavby si můžete také přečíst hodnocení zákazníků, kteří už plavbu absolvovali. Budete tak mít lepší představu o věcech, které z popisu nezjistíte. Invia vám také může pomoci s transferem do a z přístavů, pokud o to výslovně požádáte. Ceny jsou pohyblivé a aktuální cena bude oznámena po telefonu v okamžiku nezávazné rezervace.

Přejeme šťastnou cestu.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 20.9.2021
📂 Kategorie: Itálie, Lodě, Španělsko, Malta

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře