Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

MSC Seaside

MSC Seaside je také nazývána jako "Loď, která následuje slunce". Je to velmi nová a moderní loď, která byla spuštěna na vodu v roce 2017. Loď má zcela novou koncepci, kterou přepisuje výletní plavby. Doslova promíchává vnitřní a vnější prostory tak, aby své hosty ještě blíže přiblížila moři. Podél celé osmé paluby se táhne unikátní venkovní promenáda, která je lemovaná obchody, restauracemi a místy, kde se pasažéři mohou vykoupat nebo si užívat slunce.

Loď nabídne úžasné výhledy díky dvoupatrovému atriu se skleněnými stěnami a panoramatickými výtahy. Sluneční paluba se jmenuje Miami Beach a bazén South Beach. To má navodit atmosféru exotických destinací.

Na lodi samozřejmě najdete nejmodernější technologie. Je tu něco, co se jmenuje MSC for Me. Tato technologie propojuje pasažéry s posádkou a lodí samotnou. Každý okamžik své plavby si tak budet emoci užívat opravdu na maximum. Na palubě této lodi si budete užívat svou dovolenou opravdu na maximum. Na palubě je výběr z celkem devíti restaurací, které připravují menu ze všech koutů světa. Hosté se mohou těšit hned na dvě restaurace z dílny slavného kuchaře Roye Yamaguchiho - asijská a sushi restaurace, dále restaurace specializující se na mořské plody nebo klasický americký steakhouse. Na výběr máte celou řadu alkohol🡕 ických i nealkoholických nápojů v 20 barech, každý s jedinečnou atmosférou. MSC Seaside nabídne nekonečné množství zábavy pro celou rodinu například v několikapatrovém vodním parku, na dobrodružné stezce nbeo v rozsáhlých venkovních lázních. Pro hosty z nejvyšší třídy čeká luxusní soukromá část určená výhradně pro ně.

Loď obráží Itálii, Francii a Španělsko s jejich nejvýznamnějšími přístavy.

V ceně plavby s MSC Seaside jsou jak je zvykem ubytování včetně poplatků v přístavech. Kajuty jsou zařízeny samostatným sociální zařízením, klimatizací, TV? minibarem, šatní skříní a dalšími nutnostmi. Strava je zařízená plnou penzí - 3 hlavní jídla jsou servírována v rautové restauraci nebo servírované restauraci. K dispozici jsou svačiny i půlnoční bufet. Po celý den jsou v ceně čaj, káva🡕 a voda z automatu. V ceně se můžete zúčastnit všech pořádaných akcí jako jsou živá hudba, lekce tance i sportovních aktivit. Užívat si můžete bazény, vířivky, fitness centra a další rekreační zařízení. Pro rodiče je dostupný dětský klub, kde mohou zanechat své děti a jít si užít skleničku do baru.

V ceně není transfer. Ten si můžete u Invia.cz zařídit nebo se do přístavu dopravit samostatně. V ceně není delegát ani průvodce. Platíte si nápoje mimo těch výše zmíněných. Máte možnost si doobjednat nápojové balíčky. Nejvyšší třída pak nabízí i All Inclusive službu. Mezi nadstandardní služby patří také prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Počítat musíte také se spropitným pro obsluhu lodi, které se platí denně na osobu.

Program plavby:

1. den
Civitavecchia, Itálie, (připlutí: --:-- | odplutí: 19:00)

2. den
Palermo, Itálie, (připlutí: 12:00 | odplutí: 21:00)

3. den
Relaxační den na moři

4. den
Ibiza, Španělsko, (připlutí: 11:30 | odplutí: 23:00)

5. den
Valencie, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 15:00)

6. den
Marseille, Francie, (připlutí: 14:00 | odplutí: 20:00)

7. den
Janov, Itálie, (připlutí: 10:30 | odplutí: 18:00)

8. den
Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 08:30 | odplutí: --:--)

Přejeme vám příjemný odpočinek a klidné moře při vaší vysněné plavbě na MSC Seaside.

🕙 Přidáno 18.6.2022
📂 Kategorie: Lodě, Španělsko

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře