Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

MSC Preziosa: Okruh FR - UK - BE - NL - DE

Na plavbu po Středozemním moři jezdí kde kdo. Vy můžete ale vyzkoušet něco jiného. Poznejte krásy Severního moře, kde je vzduch stále čerstvý a uvaření se za živa nehrozí. Přitom na trase Francie, Velká Británie, Belgie, Nizozemsko a Německo zažijete tolik skvělých chvil a luxusu.

Plavbu obstará nová loď MSC Preziosa, která byla pokřtěna v roce 2013 v italském Janově. Loď se může pochlubit 18 palubami z nichž 14 je určeno cestujícím. Ti se mohou ubytovat v celkem 1751 kajutách. Ekologicky zaujaté jedince zajisté potěší že loď snižuje emise oxidu uhličitého a má vlastní čistírny odpadních vod. Je stejně ekologická jako její sesterská loď MSC Divina. Na lodi najdete nevšednost, luxus a hlavně relaxaci.

Pravděpodobně vás nijak neovlivní velikost lodi a její nosnost. Co vás ale může zajímat je její vybavení. Najít tu můžete občerstvení v 8 restauracích a 20 barech včetně Safari baru, Jazz baru nebo Piano baru. Nechybí videoherna, 4D kino, divadlo, diskotéka, galerie umění, bowlingová dráha, kino, knihovna, internetová kavárna, Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru každému zákazníkovi, kvalifikovaní osobní trenéři, dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal, aquapark se 120 metrů dlouho skluzavkou, butiky a další vyžití.

Potíže vyřeší lodní lékař a třeba doporučí i odpočinek v autentických balijských lázních. Co se relaxace týče nechybí ani kosmetické procedury, masáže včetně thajské nebo masáže lávovými kameny, aromaterapie, manikúra, pedikúra, sauny, turecké lázně, solárium nebo paluba pro opalování.

Na palubě se nachází také slunečná Tiki Bar terasa, která je určená pro děti a dospívající. Ta nabídne širokou škálu chutných a výživných nápojů.

Přístup do světa relaxace je jednoduchý – levné jednodenní vstupenky jsou k dispozici na recepci nebo u vchodu na zázračnou palubu.

V ceně cesty je plavba, ubytování v kajutě vybrané kategorie se samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Neplatíte žádné přístavní poplatky, úklid ani naloďování a vyloďování. Podle vybraného programu je k dispozici rozšířená plná penze – 3 hlavní jídla denně, svačiny, půlnoční bufet, nápoje – káva🡕 , čaj a voda. Platit nemusíte ani za veřejné prostory jako je bazén, vířivky, fitka, osušky a ručníky, kulturní akce🡕 , animační programy nebo dětský klub.

Za co si naopak musíte zaplatit je doprava, služby delegáta, alkohol🡕 ické nápoje, prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi atd. Pokud si zaplatíte služby delegáta, konají se výlety v češtině v destinacích, kde bude loď kotvit.

Program zájezdů má celkem 8 dní. První den vyplujete z Hamburku, druh den relaxujete, třetí den loď kotví v Le Havre, čtvrtý den v Southamptonu, pátý den Zeebrugge, šestý den Rotterdam, sedmý den je stále v Rotterdamu a osmý den je přesun do konečné destinace Hamburku. Do Hamburku můžete z Prahy vyrazit pohodlně vlakem.

Ceny za osobu na Invia.cz se pohybují od 12 450 Kč až do 153 870 Kč podle vybrané kajuty. Připlatit si můžete za komplexní cestovní pojištění. Platit můžete najednou nebo zálohově. Pokud vás nabídka zaujala, můžete vyplnit kontaktní formulář přímo na Invia.cz pod nabídkou této plavby. Přejeme vám příjemnou cestu – v tomto případě je totiž cesta zároveň cíl.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 20.6.2019
📂 Kategorie: Francie, Německo, Nizozemsko

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře