Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

MSC Poesia: Okruh Francie, Dánsko, Švédsko, Německo

Čtyřhvězdičková plavba na MSC Poesia je tím pravým pro ty, kdo touží po příjemné dovolené na lodi za cenu, kterou si může dovolit každý. Proč je cesta levnější? Nezavítáte totiž do exotických destinací, které jsou obvykle velmi populární, ale zavítáte do destinací na severu Evropy. Užijete si tedy příjemné podnebí, které není přehnaně teplé a přitom navštívíte bohatá letoviska a užijete si pohodlí této krásné lodi.

MSC Poesia je starší loď, postavená v roce 2008. Nenechte se ale zmást. Najdete tu některé unikáty, které jiné lodě nenabídnou - třeba autentický Sushi bar nebo Zenovou zahradu. Na lodi se nachází 3 restaurace, 8 barů, knihovna, fotogalerie, herna, divadlo Carlo Felice, diskotéka, kasino, konferenční místnost, Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční cvičení s programy na míru, osobní kvalitifkované trenéry, dráhu na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal, Dinosauří park pro děti, Butiky, ortinaci lékaře a třeba také unikátní lázně. Návštěvníci oceňují právě autentické balijské lázně a nejrůznější kosmetické procedury. Lázně se nachází v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů s úchvatným výhledem na moře. V lázních na vás čeká až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kmeny.

V ceně této plavby je ubytování v kajutách s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Zaplaceny budou také všechny poplatky a portorské služby při nalodění i vylodění. Na palubě se vám dostane rošzířené plné penze se 3 hlavními jídly denně servírované v rautové restauraci se svačinami a půlnočním bufetem. Nápoje jsou k dispozici v restauraci po celý den. Ze zábavy se můžete volně užívat bazénu, vířivek, fitness center a jiných sportovně rekreačních zařízení a bezplatně si zapůjčit plážové osušky. Účastnit se můžete také všech akcí pořádaných na palubě včetně animačních programů pro děti i dospělé včetně večerního představení v divadle, živé hudby, lekcí tance a podobně. V ceně je samozřejmě také pojištění proti úpadku cestovní kanceláře.

Za 5 denní platbu navštívíte francouzské Le Havre, Švédský Göteborg, Dánskou Kodaň a nakonec dorazíte do Německého Warnemünde. Plavba tedy začíná ve Francii, kam se musíte dopravit. Cestu domů zpět z Německa pak budete mít o něco bližší.

Plavbu si můžete zakoupit prostřednictvím Invia.cz. Ceny začínají na 6 210 Kč za osobu. Ceny jsou pohyblivé a cena je orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě musíte mít platný cestovní pat na 6 měsíců po ukončení plavby. Dovolenou je možné prodloužít na míru vašim přáním a potřebám a to jak před plavbou a po plavbě. Nalodit se je nutné minimálně 120 minut před plánovaným odplutím.

Všechny potřebné informace získáte samozřejmě na Invia.cz, kde se můžete cestovních agentů také dotazovat na vše, co vás ohledně plavby zajímá. Pokud si vyberete plavbu s MSC Poesia, přejeme vám šťastnou cestu a příjemný pobyt.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 24.6.2021
📂 Kategorie: Francie, Lodě

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře