Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

MSC Orchestra: Okruh Španělsko - Itálie - Francie

Španělsko, Itálie nebo Francie? To je dilema, nad kterým před létem přemýšlí leckterý dovolenkář. A proč ne všechny? Na palubě lodi MSC Orchestra si během jedné dovolené užijete luxus na lodi a zároveň navštívíte všechny tři tyty krásné země.

MSC Orchestra je luxusní loď, který byla postavena v roce 2007. Prostory lodě nabídnou elegantní a luxusní zážitek. Hosté si tak mohou vybrat z mnohostranných druhů zábavy, volnočasových aktivit i odpočinkových zón.

Na palubě naleznete 3 restaurace, 9 barů včetně Wine baru nebo Savannah baru, Galerie, Palm Beach kasino, divadlo Covent Garden, hernu pro děti, videohernu, knihovnu, internetovou kavárnu, Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning. Můžete si zařídit kondiční programy na míru, kvalifikovaného osobního trenéra, využít dráhu na jogging, minigolf, zahrát si basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenis, volejbal a můžete zajít nakupovat do butiků.

O vaše zdraví se postará ordinace lodního lékaře. Z relaxačních procedur můžete navštívit balijské lázně i řadu kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech, které jsou tvořeny z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatnými výhledy na moře. V lázních můžete zažít až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny. Čekají na vás nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik, formování těla, Salón krásy a kadeřnictví. Nechybí ani 11 lázeňských procedur které jsou speciálně navrženy pro teenagery.

V ceně zájezdu od Invia.cz je ubytování v kajutě zvolené kategorie – všechny mají sociální zařízení, klimatizaci, TV, minibar, šatní skříň, kosmetický stolek, vysoušeč vlasů, trezor a telefon. Neplatíte už žádné přístavní a ni portýrské služby během nalodění a vylodění. Denně bude kajuta uklizena. V ceně jsou také 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny nebo půlnoční bufet. Čaj, káva🡕 a voda jsou zdarma po celý den. Můžete se zúčastnit galavečeře, přípitku s kapitánem, všech zábav na palubě, vstoupit do bazénu, vířivek, fitness centra a dalších sportovních zařízení, půjčit si můžete plážové osušky, svěřit děti animátorům nebo sami účastnit animačních programů, jít do divadla a poslouchat živou hudbu.

CO naopak v ceně není? Do přístavu se musíte dopravit sami. V případě zájmu je možné zajistit služby českého delegáta, který zajistí prohlídky v cílových městech. Zaplatit si můžete také balíčky all inclusive na alkohol🡕 ické nápoje, prádelnu, fotografa, internet, salón krásy, lékaře a veškeré výlety.

A jaký je program? Loď vyplouvá z Barcelony, kam se musíte dopravit. Hned druhý den dopluje do Janova v Itálii. Další den pokračuje do italského přístavu Civitavecchia. Den čtvrtý připluje loď do francouzského Canes. Pátý den se vrací do Janova. Šestý den navštívíte Marseille. Den sedmý se ráno vrací loď do Barcelony, kde vaše cesta končí. V každém městě budete mít několik hodin na prohlídku.

Ceny plavby se pohybují od 13 490 Kč do 24 130 Kč podle zvolené kajuty. Připlatit si u Invia.cz můžete pojištění včetně pojištění storna.

Jestli už se nemůžete dočkat a vaří se vám krev, když si přestavíte ty horké dny obklopeni luxusem, pak doporučujeme okamžitě kontaktovat zástupce Invia.cz a domluvit se na termínu dovolené. Přejeme vám šťastnou cestu.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 27.6.2019
📂 Kategorie: Itálie, Lodě, Španělsko

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře