Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

MSC Musica: Okruh Itálie, Řecko, Chorvatsko

MSC Musica je jedna ze dvou sesterských lodí a byla postavena v roce 2006. Na svou plavbu vyplula z doků v Benátkách. Loď má bohaté prostory, které vynikají neobvyklým precizním zpracováním a detailním provedením. Loď otevírá novou dimenzi výletních plaveb pro každého klienta. Hned při vstupu vás okouzlí elegantní fontána s klavírem. O další interiéry nebude nouze. MSC Musica zahajuje svou plavbu začátkem roku ve středozemí a postupně se přesouvá do Jižní Ameriky. Na podzim se pak vrací zpět.

Nosnost lodě (v tunách): 92.409Délka lodě (v metrech): 293,8Šířka lodě (v metrech): 32,2Počet palub pro pasažéry: 13Celkový počet kabin: 1275, včetně 17 pro hosty s omezenou schopností pohybuMaximální počet pasažérů: 3.2232 bazény, 4 vířivky, 1 bazén pro děti

Při své plavbě se budete moci těšit ze 3 restaurací, 9 barů včetně Sushi baru nebo vinného baru. Na gamblery tu čeká kasíno, pro hráče je tu videoherna a pro pařmeny diskotéka. Kdo raději trochu klidu, najde tu knihovnu a trochu kultury zajistí divadlo La scala Aerobik. Ze sportu si užijete pilates, spinning, vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaného osobního trenéra, dráhu na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisový kurz, volejbal a další. Ze služeb je tu butik, lodní lékař, nebo unikátní Aurea Spa. V lázních návštěvnící zažijí autentické balijské lázně a řadu kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech, které jsou tvořeny z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. Těšit se můžete také na 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny. Samozřejmostí jsou aromaterapie, tahalssoterapie, manikúra, pedikúra, sauna, turecké lázně a spousta dalších kosmetických procedur.

V ceně zájezdu lodí od Invia je ubytování v kajutě vybrané kategorie (zde je největší rozdíl v ceně). Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. V ceně jsou přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění, denní úklidový servis, neomezené nalodění a vylodění v přístavech a výhody vámi zvolené třídy ubytování. Čeká na vás plná penze se 3 hlavními jídly v ceně v servírované či rautové restauraci po celý den, galavečeře a přípitek s kapitánem. Zábava na palubě je volná bez poplatku včetně animačních programů pro děti a dospělé. Invia garantuje také pojištění proti úpadku zprostředkující cestovní kanceláře.

V popisu na invia.cz najdete pak věci, které nejsou součástí ceny. V zásadě se jedná o alkohol🡕 ické nápoje a nadstandardní služby jako prádelna, fotograf, internet. salón krásy a lékařské služby na moři. Doobjednat si můžete některé zajímavé balíčky s lázeňskými službami. Využít můžete také placené výlety.

Program plavby:

1. den
Bari, Itálie, (připlutí: --:-- | odplutí: 19:30)

2. den
Relaxační den na moři

3. den
Santorini, Řecko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 19:00)

4. den
Souda (Chania), Řecko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

5. den
Korfu, Řecko, (připlutí: 12:00 | odplutí: 19:00)

6. den
Dubrovník, Chorvatsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 13:30)

7. den
Benátky, Itálie, (připlutí: 08:30 | odplutí: --:--)

Ceny na Invia.cz začínají už na 9 660 Kč za osobu za nejlevnější typ kajuty bez doplňkových balíčků. Invia.cz nabídne také recenze minulých klientů, kteří si plavbu zamilovali. Celkové hodnocení dovolené na Inii je 4,6/5.

Přejeme šťastnou cestu.

🕙 Přidáno 2.8.2021
📂 Kategorie: Itálie, Lodě, Řecko, Chorvatsko

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře