Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

MSC Meraviglia: Okruh MX - US - BH - BZ - HN

Zažijte plavbu vašeho života na obří lodi MSC Meraviglia. Navštívíte ta nejkrásnější místa na trase USA, Honduras, Belize, Mexiko a Bahamy. Tato loď je momentálně čtvrtým největším výletním plavidlem na světě – má přes 300 metrů, 19 palub a vejde se na ní 5 714 pasažérů. Je to loď pro každé roční období navržená pro plnění snů. Čekají na vás luxusní apartmány, technologie, pohodlí a styl.

Při ubytování si můžete zvolit jednoduché kajuty nebo luxusní apartmány, které v sobě kombinují pohodlí a styl. Úžasným zážitkem bude už samotná promenáda s nejdelší LED klenbou na moři. 12 různých restaurací nabídne úžasné gurmánské zážitky a bary poskytnou skvělou relaxaci i zábavu v každé denní době. Součástí lodi je Polar Aquapark, kde zažijete maximální vzrušení v jakožto nejspletitějším vodním parku, který na palubě jakékoliv výletní lodi najdete. Čekají na vás tři dlouhé tobogany, himalájský most nebo celá řada bazénů. Užít si budete mocit také nezapomenutelný zážitek z představení Cirque du Soleil v unikátním prostředí Carousel Lounge, tedy otáčivém prostoru vybudovaném na míru světově známým umělcům. Pro zábavu tu jsou umístěny simulátory Formule 1, komediální klub nebo karaoke.

Co se týče luxusního ubytování, doporučujeme apartmány třídy MSC Yacht Club, které nabídnou značkové ergonomické matrace🡕 , polštáře a župany z egyptské bavlny, italské ložní prádlo a koupelny obložené mramorem. Zákazníci z těchto apartmánů mají v ceně přednostní nalodění a vylodění, pokojovou službu dostupnou 24 hodin denně nebo stravu all inklusive. Mezi jídly na vás čekají středomořské pokrmy z nejčerstvějších surovin, americký steakhouse nebo stylová japonská restaurace servírující asijské speciality. To můžete prokládat čokoládou z vlastní čokoládovny, šampaňským a koktejlem v baru a dalšími delikatesami a požitky. Loď vás bude hýčkat.

V ceně zájezdu je vždy ubytování ve vybrané kategorii, samostatné sociální zařízení, klimatizace, TV, minibar, šatní skříň, kosmetický stolek, vysoušeč vlasů, trezor a telfon. Neplatíte žádné přístavní poplatky navíc, portýrské služby ani nalodění či vylodění nebo úklid. Všechny třídy mají rozšířenou plnou penzi – 3 hlavní jídla denně v servírované nebo rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet. V ceně jsou také nápoje – čaj, káva🡕 a voda. Navíc neplatíte ažni za galavečeři, přípitek s kapitánem. K volnému využití jsou také zařízení jako bazén, vířivky, fitness centra, sportovně rekreační zařízení, osušky po celé lodi, animační programy pro děti i dospělé, dětský klub nebo divadelní představení, živá hudba, lekce tance atd. Sami si musíte ovšem zařídit dopravu do přístavu. To znamená do Miami. Letenky si můžete zajistit taktéž přes Invia.cz. Důkladně si přečtěte podmínky pro vstup na území spojených států amerických – předejdete tak zbytečným problémům.

Program je následující. První den vyrazí loď z Miami. Druhý den je na moři a vy máte možnost čistě a jen relaxovat. Třetí den přistane loď v přístavu Costa Maya v Mexiku. Čtvrtý den dorazíte do Belize City ve státě Belize. Pátý den je ve znamení Isla de Roatan v Hondurasu. Šestý den opět můžete plně využívat zařízení loďě a relaxovat. Sedmý den dorazíte do přístavu Ocean Cay MSC Marine Reserve na Bahamách. Poslední, tedy osmý den připlujete zpět do Miami.

Ceny za tento výlet začínají na 11 150 Kč za vnitřní kajutu, ale mohou se vyšplhat až na 107 070 Kč za apartmá Yacht Club. U Invia.cz si můžete ke své cestě samozřejmě připlatit komplexní cestovní pojištění. Pokud máte o plavbu zájem, stačí vyplnit formulář na Invia.cz pod nabídkou této plavby. Přejeme vám šťastnou cestu.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 28.6.2019
📂 Kategorie: Lodě, Mexiko, Belize

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře