Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

MSC Magnifica: Luxus na vodě

Sníte o plavbě jako o vaší letní dovolené? Čtyřhvězdičková loď MSC Magnifica nabídne veškerý luxus a nádherné destinace. My jsme pro vás vybrali zajímavou trasu z Německa, do Norska a zpět - Andalsnes - Hamburk.

MSC magnifica je relativně nová loď, která byla spuštěna na moře v březnu 2010. Tato loď se chlubí špičkovým designem, který v sobě kombinuje špičkový design a nejmodernější technologie. Spojuje v sobě to nejlepší ze tříd lodí Fantasia a Musica. Magnifica je vybavena zatahovací střechou, která je jako dělaná pro plavby i za horšího počasí nebo v zimních měsících.

Na lodi je pro vás dostupných 5 restaurací nabízejících chutě z celého světa a 12 barů včetně sportovního baru, biliar baru nebo cigar baru. Z dalších služeb to je pak Videoherna, 4D kino, divadlo, diskotéka, galerie umění, bowling, knihovna, internetová kavárna, kasino Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal Butiky Ordinace lodního lékaře. Na lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa.

Právě lázně patří mezi to nejoblíbenější mezi rekreanty. Autentické balijské l ázně nabídnou řadu kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech, které jsou tvořeny přírodními kameny a vzácnými dřevy s úchvatným výhledem na moře. V lázních můžete najít: Až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny Aromaterapie, thalassoterapie, manikúra, pedikúra Sauny a turecké lázně Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla Salón krásy a kadeřnictví Fitness centrum "Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery.

V ceně plavby je ubytování vybrané kategorie s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem a šatní skříní. Přístavní a portýrské služby jsou proplacené stejně jako nalodění a vylodění. V ceně je denní úklidový servis. Strava je formou plné penze v servírované nebo rautové restauraci. Dostupné jsou i svačiny a půlnoční bufet. Nápoje jako čaj, káva🡕 , voda jsou dostupné po celý den. Volně můžete užívat bazény, vířkivky, fitness centra a další sportovně rekreační zařízení. Bezplatně si můžete zapůjčit ručníky, osušky a zúčastnit se můžete akcí pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.

V ceně jak už u plavby bývá zvykem není transfer do přístavu. Toto si můžete zajistit u Invia.cz dodatečně. V ceně nejsou služby průvodce ani delegáta. V ceně nejsou žádné další nápoje než výše zmíněné. Musíte také počítat se spropitným pro obsluhu lodi, které se platí za osobu a noc.

Trasa lodi:

1. den
Hamburk, Německo, (připlutí: --:-- | odplutí: 19:00)

2. den
Relaxační den na moři

3. den
Kristiansand, Norsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 15:00)

4. den
Andalsnes, Norsko, (připlutí: 14:00 | odplutí: 21:00)

5. den
Relaxační den na moři

6. den
Narvik , Norsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 15:00)

7. den
Relaxační den na moři

8. den
Longyearbyen (Špicberky), Norsko, (připlutí: 10:00 | odplutí: 23:59)

9. den
Relaxační den na moři

10. den
Honningsvag, Norsko, (připlutí: 14:00 | odplutí: 23:59)

11. den
Honningsvag, Norsko, (připlutí: 00:01 | odplutí: 02:00)

12. den
Relaxační den na moři

13. den
Nordfjordeid, Norsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)

14. den
Relaxační den na moři

15. den
Hamburk, Německo, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)

Přejeme vám šťastnou cestu a spoustu zábavy na vaší plavbě.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 18.6.2022
📂 Kategorie: Lodě

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře