Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

MSC Lirica: Okruh Řecko, Turecko, Izrael, Kypr

Je tu další zajímavá platba z nabídky Invia.cz. Tentokráte na lodi MSC Lirica. Je to vůbec první lodí, která byla konstruována přímo pro společnost MSC. Loď ovšem není nikterak zastaralá a nabízí svým pasažérům pohodlí v elegantním prostředí s velmi uvolněnou atmosférou a nerušenými výhledy na moře.

Loď má velmi bohatou výbavu. Svůj hlad můžete utěšit ve 4 restauracích a svou žízeň v pěti barech včetně hudebního baru nebo autentické anglické hospůdky. Zatrsat si můžete na diskotéce, hrát ve videoherně a pracovat nebo komunikovat v internetové kavárně. Součástí je také knihovna, Brodwayské divadlo a další kulturní vyžití.

Ovšem většina lidí nechce celý den jen sedět v baru nebo hrát bedny. Plavba na lodi je skvělou příležitostí jak zlepšit svou fyzickou kondici. Pro tyto účely poslouží aerobik, pilates, spinning, vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaní odborní trenéři, dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal, dětský areál s aquaparkem a vodotrysky. Můžete tu i nakupovat v butiku. O vaše zdraví se postará ordinace lodního lékaře. Na lodi jsou také unikátní lázně. Zájemci si mohou užívat autentické balijské lázně i spoustu kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev. Při procedurách navíc budete mít krásný výhled na moře. V lázních na vás čeká až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávový mi kameny. Nechybí aromaterapie, manikúra, pedikúra a sauna. Wellness bar pak kromě zdravých a lahodných koktejlů nabídne také skvělo relaxaci.

Cena zahrnuje ubytování ve zvolené kategorii kajuty, které jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, televizí, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky a portýrské služby jsou samozřejmě v ceně.

CO se stravy týče, můžete si v ceně dopřávat rozšířenou plnou penzi se třemi hlavními jídly denně v servírované nebo rautové restauraci, svačiny i půlnoční bufet. Nápoje jako čaj a káva🡕 jsou dostupné z automatu po celý den.

Součástí plavby je také zábava - bazény, vířivky, fitness centra a další sportovně- rekreační zařízení. Bezplatně si zapůjčíte také plážové osušky. Účastnit se můžete všech akcí na palubě. Čekají na vás animační programy, dětský klub, večerní představení v divadle, živou hudbu.

Jak už tomu u těchto plaveb bývá, musíte se dopravit do destinace k vyplutí a pak z cíle cesty zase domů. Ovšem díky relativně blízkému přístupu ke středozemnímu moři získáte letenky relativně levně. S nákupem transferu vám může pomoci Invia.cz. Ovšem platba za takovou službu je samostatná.

Trasa plavby je následující:

1. den
Pireus (Athény), Řecko, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

2. den
Kusadasi (Efez), Turecko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)

3. den
Relaxační den na moři

4. den
Haifa, Izrael, (připlutí: 06:00 | odplutí: 19:00)

5. den
Lemesos, Kypr, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)

6. den
Rhodos, Řecko, (připlutí: 10:00 | odplutí: 18:00)

7. den
Santorini, Řecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

8. den
Pireus (Athény), Řecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)

Přejeme vám šťastnou cestu.


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 16.12.2021
📂 Kategorie: Řecko, Turecko, Izrael, Kypr

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře