Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

MSC Fantasia: Okruh Brazílie

Trochu atmosféry Jižní Ameriky můžete nasávat na palubě lodi s poetickým názvem MSC Fantasia. Ta se přidala do flotily v roce 2008 a je mistrovským dílem a ztělesněním italského stylu spojeného s nejmodernějšími technologiemi, elegancí a luxusními službami.

Na 333 metrů dlouhé lodi na vás čeká 11 barů a 6 restaurací včetně Piano aru, Jazz baru nebo Sportbaru s živými projekcemi. Dále si můžete užívat fotogalerie, 4D kino, simulátor Formule 1, videoherny, diskotéku, business centrum, knihovnu, galerie, kasína, divadlo, sportovní centrum (aerobik, pilates, spinning, vodní spinning, kondiční programy na míru, osobní trenér), dráhu na jogging, minigolf, hřiště na basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek a mnoho dalšího.

Na palubě je samozřejmě lékař, jehož služby můžete za příplatek využívat. Rozmazlovat se můžete nechat v autentickým balijských lázních a na různých kosmetických procedurách. Lázně jsou umístěny v luxusních exotických interiérech, které jsou tvořeny z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. Těšit se můžete na 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny, aromaterapii, manikúru, pedikúru, sauny a turecké lázně. Nechybí ani nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla, salón krásy a kadeřnictví.

V ceně je jako vždy ubytování v kajutě vybrané kategorie se sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Neplatíte už žádné dodatečné poplatky v přístavech, za úklid ani za stravu. V ceně jsou vždy 3 hlavní jídla denně v servírované nebo rautové restauraci, která můžete využít po celý den. K tomu jsou nápoje – voda, čaj a káva🡕 . Ani za zábavu na palubě nebudete nic připlácet. V ceně je galavečer, přípitek s kapitánem a všechny veřejné prostory jako jsou bazény, vířivky, fitness centra a jiná sportovně-rekreační zařízení. Bezplatně také můžete zapůjčit osušky nebo se účastnit animačních programů pro děti i dospělé, užívat si divadlo, živou hudbu nebo lekce tance.

V ceně naopak není doprava do přístavu, odkud se vyplouvá. Tedy Rio de Janeiro. A jaký je tedy program celé platby? První den vyráží loď z přístavu Rio de Janeiro. Druhý den zakotví v Búzios, stále ještě v Brazílii. Třetí den si můžete užívat celý den na moři a využívat všechna lodní zařízení. Den čtvrtí poznáte přístav Salvador a pátý den přístav Ilheus. Oba taktéž v Brazílii. Šestý den je relaxační na moři a sedmý den se loď vrací do Rio de Janeiro, kde svou plavbu zakončíte. Poznáte tak opravdu ty nejkrásnější kouty Brazílie.

Ceny podle kategorie kajuty začínají na 12 190 Kč za osobu a při využití té nejluxusnější kajuty se mohou vyšplhat až na 107 900 Kč. Připlatit si můžete u Invia.cz také za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění Storna.

Pokud máte o plavbu zájem, vyplňte kontaktní formulář v profilu zájezdu a budete kontaktováni pracovníkem společnosti Invia.cz, který s vámi vyřeší všechny podrobnosti. Přejeme vám šťastnou plavbu a klidné moře.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 28.6.2019
📂 Kategorie: Brazílie

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře