Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Loď Symphony of the Seas

Symphony of the Seas, nejnovější přírůstek do flotily Royal Caribbean, je masivní výletní loď, která slibuje poskytnout exotický zážitek z dovolené jako žádná jiná. S působivou řadou funkcí, od ubytování po stravování a zábavu, tato loď nabízí skutečně jedinečné dobrodružství. Loď je k dispozici k rezervaci na Invia.cz, kde si zákazníci mohou zajistit i dopravu do přístavů na začátku a konci plavby.

Jedním z nejpozoruhodnějších rysů Symphony of the Seas jsou veřejné prostory, které jsou navrženy tak, aby zapůsobily. Central Park s 12 000 stromy a živými rostlinami nabízí návštěvníkům možnost zažít atmosféru New Yorku. Živé a živé oblasti k prozkoumání jsou také Boardwalk s pláží Sugar Beach a novým obchodem s cukrovinkami a Královská promenáda s nesčetnými bary, restauracemi a obchody. Vodní park na lodi, bazény, fantastická sportovní zařízení a největší kasino na moři zabaví cestující na dlouhé hodiny. Je tu dokonce speciální zóna jen pro mladé lidi.

Pokud potřebujete odpočinek a relaxaci, wellness a fitness centrum Vitality at Sea je ideálním místem k odpočinku po dni plném dobrodružství. Další novinkou Symphony je restaurace Hooked Seafood umístěná na 16. palubě, která slouží milovníkům mořských plodů a ryb. Sportovní fanoušci ocení Playmakers Bar s 30 velkými obrazovkami pro sledování her. Hosté si také mohou dopřát autentickou mexickou kuchyni v restauraci El Loco Fresh, která se nachází na 15. palubě a v tradičních pokrmech používá pouze ty nejčerstvější suroviny. S tolika možnostmi stravování, od italské a japonské kuchyně po klasické americké steaky a lehká, nízkokalorická jídla, si na této lodi každý najde něco. A nezapomeňte na vinárnu Vintages, která nabízí výběr těch nejlepších vín od Francie po Kalifornii.

Symphony of the Seas nabízí více než jen tradiční možnosti zábavy. Kromě broadwayského hitu Hairspray a vynikající Flight show, která návštěvníky vezme na cestu historií a budoucností letectví, přibyly také vzrušující nové aktivity. Hosté si mohou užít například napínavou laserovou bitvu, Planet ZSM nebo velkolepou akrobatickou show v nejnovějším Vodním divadle. Nebo co takhle krasobruslařská show? Tato loď má všechno!

Symphony of the Seas je loď nové generace, nabitá nejnovější technologií od podlahy až po strop. Chcete-li sdílet své zážitky s rodinou a přáteli, mohou si hosté užít Voom, nejrychlejší internet na moři. Prostřednictvím speciální mobilní aplikace Royal IQ si mohou cestující rezervovat místa v restauracích, na představeních nebo jiných aktivitách na palubě.

Trasa plavby, kterou Symphony of the Seas podniká, se liší v závislosti na itineráři. Invia.cz nabízí řadu možností, ze kterých si můžete vybrat, z nichž každá má své jedinečné destinace a atrakce. Zákazníci si mohou vybrat, zda chtějí prozkoumat Středozemní moře nebo Karibik nebo dokonce překročit Atlantik. Web nabízí informace o každém itineráři, takže si cestovatelé mohou vybrat ten, který jim nejlépe vyhovuje.

Závěrem, Symphony of the Seas je moderní a luxusní výletní loď, která nabízí jedinečný zážitek z dovolené. Díky nejmodernější technologii, vynikajícímu vybavení a různým možnostem stravování a zábavy budou hosté po celou dobu cesty zaneprázdněni a budou se bavit. Ať už hledáte odpočinek a relaxaci nebo dovolenou plnou dobrodružství, Symphony of the Seas má pro každého něco. S Invia.cz nebyla rezervace plavby nikdy jednodušší a zákazníci si mohou užít zážitek bez stresu od začátku do konce.

Aktuální trasa plavby:


1. den

Miami, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)
2. den

Perfect Day at CocoCay, Bahamy, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)
3. den

Nassau, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)
4. den

Relaxační den na moři
5. den

Falmouth, Jamajka, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)
6. den

Labadee, Haiti, (připlutí: 09:30 | odplutí: 17:00)
7. den

Relaxační den na moři
8. den

Miami, USA, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 16.3.2023
📂 Kategorie: Francie, Lodě

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře