Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Loď Norwegian Dawn

Vydejte se na životní cestu s luxusní výletní lodí Norwegian Dawn! Tato velkolepá loď, která vyplouvá z USA, Mexika, Hondurasu a Belize, vám nabízí příležitost prozkoumat nejkrásnější destinace světa v pohodlí a stylu.

Norský úsvit, který byl zahájen v roce 2002 a oficiálně pokřtěn herečkou Kim Cattrall ze Sexu ve městě, prošel v roce 2011 rozsáhlou rekonstrukcí, jejímž výsledkem bylo přidání 50 kajut, steakhouse a kompletní rekonstrukce veřejných prostor. S výrobními náklady přibližně 400 milionů USD je toto plavidlo skutečným mistrovským dílem námořního inženýrství.

Norský Dawn s tonáží 92 250 se může pochlubit délkou 294 metrů a šířkou 38,1 metru se 14 palubami pro cestující a 1 169 kabinami, které pojmou až 2 340 cestujících. Užijte si koupání v jednom ze dvou bazénů, včetně dětského, nebo relaxujte v jedné ze šesti vířivek.

Na palubě najdete řadu možností stravování, včetně 17 restaurací a 10 barů, jako je Ocean Blue, Shanghai´s Noodle Bar, La Cucina, Le Bistro, Teppanyaki Garden Cafe, Carlo´s Bake Shop, Gatsby´s Champagne Bar, Bimini Bar & Grill, Pearly Kings Pub, vinný sklípek a klub Havana. Pokud hledáte zábavu, norský úsvit vás pokryje svým Stardust Theatre, videoarkádou, obchody Galleria, internetovou kavárnou, konferenčním centrem, knihovnou a mnoha dalšími.

Nechte své srdce bušit na sportovní palubě s běžeckou dráhou, sportovním hřištěm a fitness centrem. Nechte se hýčkat ve wellness centru El Dorado Spa nebo nechte nejmenší zabavit se v Teen Clubu, který se v noci promění v diskotéku, nebo v dětském centru T-Rex.

To vše a ještě více je zahrnuto v ceně zájezdu, který zahrnuje ubytování v chatce dle vlastního výběru, vybavené klimatizací, TV, minibarem, skříní, umyvadlem, fénem, trezorem, a telefon. Užijete si také plnou penzi se třemi jídly denně v servírované nebo bufetové restauraci a také občerstvení. S konceptem Freestyle Dining společnosti NCL máte svobodu ve výběru restaurací, doby stolování, oblečení a uspořádání sedadel.

Plavba vyráží z Tampy v USA a první zastávku má 3. den v Cozumelu v Mexiku. Cozumel je známý svými krásnými plážemi a bohatým mořským životem, což z něj dělá oblíbenou destinaci pro šnorchlování a potápění. Čtvrtý den plavba připluje na Isla de Roatan v Hondurasu, kde mohou návštěvníci prozkoumat bujnou džungli ostrova a obdivovat rozmanitou divokou zvěř. Další zastávkou je Harvest Caye v Belize, kde se cestovatelé mohou opalovat na krásných plážích nebo se vydat na prohlídku nedalekých mayských ruin. 6. den připlouvá plavba do Costa Maya v Mexiku, kde se nabízí příležitost objevit starobylé ruiny mayské civilizace. Plavba zahrnuje také dva dny na moři, které cestujícím umožňují relaxovat a užívat si vybavení lodi. Plavba končí 8. den návratem do Tampy v USA."

Invia.cz může cestujícím pomoci s rezervací letů do a z Tampy a zajistit hladký a bezproblémový začátek a konec jejich zážitku z plavby.

Rezervujte si svou nezapomenutelnou cestu s Invia.cz ještě dnes a zažijte maximální luxusní plavbu s norským úsvitem!


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 7.2.2023
📂 Kategorie: Lodě, USA

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře