Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Loď MSC Seascape

MSC Seascape: Nová dobrodružství na oceánu

Vesmírné šíře, nekonečné vody, a nepopsatelná krása - to vše nabízí zaoceánská loď MSC Seascape. Od prvního jara roku 2023 se tato loď stan🡕 e novým pokladem flotily MSC Cruises, a přinese s sebou ještě větší rozměry a luxus než její předchůdkyně třídy Seaside Class. MSC Seascape, která se pyšní délkou 339 metrů, je vybavena špičkovou technologií šetrnou k životnímu prostředí a energeticky efektivními systémy. Bez ohledu na to, zda jste vášnivým dobrodruhem, milovníkem luxusu nebo prostě jen toužíte po relaxaci u moře, MSC Seascape vám nabídne vše, co potřebujete pro dokonalou plavbu.

Již při prvním setkání s lodí MSC Seascape je jasné, že nás čeká nezapomenutelný zážitek. Inspirací pro design a názvy míst na palubě bylo slavné město New York. V kasinu můžete obdivovat impozantní 3 metry vysokou repliku Sochy Svobody, zatímco Times Square vás přivítá svými obchody a zábavními zónami. Největším lákadlem je však 8,5 metrů vysoká LED stěna, která pokrývá čtyři paluby a promítá ikonické panoramatické snímky newyorského centra. Ve venkovních prostorech o rozloze 13 000 m² najdete obrovský Most vzdechů s prosklenou podlahou, který vám umožní vychutnat si dechberoucí výhled na moře. A pokud si chcete dopřát okamžiky relaxace, nezapomeňte navštívit rozsáhlé solárium s panoramatickým výhledem na oceán.

Na palubě MSC Seascape je pro vás připravena široká škála služeb a aktivit, které vám zajistí nezapomenutelný pobyt. Restaurace a bary nabízejí gastronomické pochoutky pro každého, ať už upřednostňujete tradiční chutě nebo mezinárodní speciality. Po večeři se můžete vydat do kasina, galerie, divadla nebo diskotéky a zažít nezapomenutelné večerní zážitky. Pro sportovní nadšence je připraveno moderní sportovní centrum s výhledem na moře, kde, můžete trénovat na nejmodernějších fitness přístrojích nebo si zahrát tenis, basketbal či fotbal. Pro relaxaci a opečování těla můžete navštívit wellness centrum s masážemi, saunou a lázněmi. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat podmořský svět, je k dispozici potápěčské centrum, které nabízí možnost objevovat úchvatný život pod hladinou.

Pro rodiny s dětmi je MSC Seascape skutečným rájem. Dětský klub a dětské bazény jsou plné zábavy a her pro všechny věkové skupiny. K dispozici jsou také rodinné kabiny, které poskytují dostatek prostoru a pohodlí pro celou rodinu. Animátoři se postarají o to, aby děti měly nezapomenutelné zážitky plné her, tvoření a soutěž🡕 í.

MSC Seascape také nabízí širokou škálu fascinujících destinací, kam se můžete vydat. Plavby zahrnují exotické ostrovy Karibiku, okouzlující pobřeží Středozemního moře nebo fascinující destinace jako Aljaška či Skandinávie. Každý den se můžete těšit na nový přístav a objevovat neuvěřitelné krásy světa.

MSC Seascape je nejen zážitkovou plavbou, ale také se vyznačuje šetrností k životnímu prostředí. Loď je vybavena moderními technologiemi, které minimalizují její dopad na životní prostředí, včetně systémů na snižování emisí a recyklace odpadů. MSC Cruises se zavázala k ochraně moří a oceánů a snaží se minimalizovat svůj ekologický otisk.

Pokud hledáte dobrodružství, luxus a nezapomenutelné zážitky na oceánu, MSC Seascape je ideální volbou pro vás. S jejími rozsáhlými vybaveními, aktivitami pro všechny věkové skupiny a fascinujícími destinacemi se budete cítit jako ve vlastním ráji na moři. Připravte se na nezapomenutelnou plavbu plnou dobrodružství, relaxace a objevování krás světa na palubě MSC Seascape.

Trasa plavby:

1. den
Miami, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

2. den
Relaxační den na moři

3. den
Cozumel, Mexiko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

4. den
Costa Maya, Mexiko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

5. den
Relaxační den na moři

6. den
Ocean Cay MSC Marine Reserve, Bahamy, (připlutí: 07:00 | odplutí: 22:00)

7. den
Miami, USA, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 24.5.2023
📂 Kategorie: Lodě

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře