Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Loď MSC Lirica

Vítejte na palubě MSC Lirica, elegantní lodi, která byla prvním plavidlem postaveným speciálně pro společnost MSC a která nedávno prošla rozsáhlou rekonstrukcí v rámci "Renaissance Programme". Díky investici přibližně 250 milionů dolarů, Lirica nyní nabízí ještě více prostoru a luxusu ve svých prostorných kajutách s balkóny, které poskytují úchvatné výhledy na moře. Vylepšení se dočkaly i restaurace a bufety, kde nyní můžete ochutnat ještě širší škálu kulinářských specialit.

Na palubě MSC Lirica se rovněž nachází impozantní Broadwayské divadlo, diskotéka a casino, což zajišťuje bohatý noční život. Pro milovníky hudby je k dispozici hudební bar a pro ty, kteří preferují klidnější večery, je tu anglická hospůdka. Sportovní nadšenci mohou využít širokou nabídku aktivit, od aerobiku, pilates a různých spinningových programů, po tenisové kurty a dráhu na jogging. Dětské kluby s aktivitami od společností jako Chicco a LEGO® a aquapark pro děti zajistí, že i mladší cestující si plavbu užijí naplno.

Další perličkou na této lodi je MSC Aurea Spa, kde si můžete dopřát autentické balijské masáže, aromaterapii nebo inovativní kosmetické procedury ve vznešených interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev. A pro milovníky zdravého životního stylu je k dispozici bar "Enjoy the colour", který nabízí zdravé koktejly.

Co se týče itineráře, MSC Lirica vás zavede na cestu skrz kouzelné destinace Středomoří. Plavba začíná v Marseille, kouzelném městě na jihu Francie. Marseille je nejen bránou do Provence, ale nabízí také řadu kulturních a historických památek, jako je starobylý přístav Vieux-Port nebo slavná basilika Notre-Dame de la Garde, odkud se naskýtá úchvatný výhled na celé město a moře. Ulice plné života, trhy s čerstvými mořskými plody a vůně provensálských koření přidávají Marseille jedinečný charakter.

Další zastávkou je Palma de Mall🡕 orca, hlavní město ostrova Mall🡕 orca, které je známé svou impozantní gotickou katedrálou La Seu, která dominuje městskému panoramatu. Palma nabízí nádherné pláže, historické uličky, luxusní obchody a živou atmosféru. Zde si můžete užít slunečné dny u vody nebo prozkoumat místní kavárny a galerie.

Ve Valencii, dalším zastavení, se mísí historie s modernou. Toto španělské město je domovem mnoha architektonických skvostů, včetně futuristického komplexu Město umění a věd, který je dílem slavného architekta Santiaga Calatravy. Nevynechejte ani staré město s jeho úzkými uličkami a tradičními trhy, jako je trh Mercado Central.

Den na moři přináší příležitost užít si všechny vybavení, které MSC Lirica nabízí. Můžete relaxovat u bazénu, vyzkoušet různé sporty nebo se nechat hýčkat v luxusním MSC Aurea Spa.

Italské Cagliari, hlavní město ostrova Sardinie, je další zastávkou. Toto starobylé město, ležící na jihovýchodním pobřeží ostrova, vás očaruje svým historickým centrem, katedrálou Santa Maria a rozsáhlými písčitými plážemi. Cagliari je také výborným výchozím bodem pro objevování sardinské přírody a kulinářství.

V Civitavecchia, který je často výchozím bodem pro výlety do Říma, se naskýtá možnost prozkoumat věčné město. Navštivte ikonické památky jako Koloseum, Vatikán nebo Španělské schody a vychutnejte si atmosféru tohoto historického města plného umění a kultury.

Poslední zastávkou před návratem do Marseille je Livorno, pulsující přístavní město v Toskánsku, kde můžete navštívit pevnost Fortezza Vecchia nebo se vydat na výlet do okolních měst jako je Pisa nebo Florencie.

Na závěr, Invia.cz vám umožní nezávazně vybrat termín vaší plavby a podle zvoleného data a počtu pasažérů vám nabídne kalkulaci specifické ceny. Pamatujte, že ceny jsou pohyblivé a finální cena bude stan🡕 ovena až po vaší rezervaci. MSC Lirica nabízí nejen luxusní prostředí a prvotřídní služby, ale také nezapomenutelné zážitky z navštívených destinací.

Tato plavba je ideální pro ty, kteří hledají kombinaci odpočinku, luxusu a objevování nových kultur. Tak neváhejte a zarezervujte si svoji kajutu na této úchvatné lodi a zažijte dobrodružství, které vám zůstane v paměti na celý život!


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 17.4.2024
📂 Kategorie: Lodě

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře