Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Loď MSC Euribia

Objevte kouzlo Severní Evropy na palubě MSC Euribia: Plavba plná luxusu a dobrodružství

Představte si, že plujete po krystalově čistých vodách Severní Evropy, obklopeni nepřebernou krásou přírody, historickými památkami a moderním luxusem. Tuto jedinečnou příležitost vám nyní nabízí lodní společnost MSC s její nejnovější a zároveň nejekologičtější lodí – MSC Euribia. Tato loď, pojmenovaná po řecké bohyni, která měla moc ovládat moře, vás zve na nezapomenutelnou 7denní plavbu trasou, která zahrnuje Velkou Británii, Belgie a Německo. Naše cesta začíná v historickém Southamptonu, pokračuje přes malebné Bruggy v Belgii a vrcholí v německém Kielu, odkud můžete dále prozkoumávat úchvatné norské fjordy.

MSC Euribia: Plující umělecké dílo a technologický zázrak

MSC Euribia je opravdu mimořádná loď. S nosností 184.011 tun, délkou 331 metrů a šířkou 43 metrů představuje vrchol lodního designu a inženýrství. Loď se může pochlubit 14 palubami pro pasažéry, 2.419 luxusně vybavenými kabinami a kapacitou přivítat na palubě až 6.334 pasažérů. Navržena s ohledem na komfort a pohodlí, každá kajuta nabízí sofistikované vybavení od klimatizace až po šatní skříň, zatímco společné prostory zdobí originální umělecká díla.

Jedním z nejvýraznějších prvků lodi je její trup, který je vizuálním mistrovským dílem samotným. Design, který vytvořil umělec Alex Flämig, není jen oku lahodící; nese v sobě silné poselství o ochraně mořského ekosystému s hashtagem #SaveTheSea, což odráží dlouhodobé závazky MSC k udržitelnosti a ochraně životního prostředí. MSC Euribia je také druhou lodí ve flotile MSC poháněnou na zkapalněný zemní plyn (LNG), což umožňuje výrazné snížení emisí a je dalším krokem k dosažení cíle nulových emisí do roku 2050.

Nezapomenutelné zážitky na palubě i na břehu

Plavba na lodi MSC Euribia je plná nezapomenutelných momentů. Pět bazénů, rozsáhlé sportovní a relaxační zařízení, fitness centrum a vířivky jsou jen začátkem toho, co na vás čeká. Pro gurmány je připravena široká škála restaurací nabízejících jídla z celého světa. Denní úklidový servis, přístavní poplatky a výhody vybrané třídy ubytování jsou samozřejmostí. A co víc, v ceně plavby je zahrnuto stravování na palubě s rozšířenou plnou penzí, včetně 3 hlavních jídel denně, svačin a půlnočního bufetu.

Zábavní program na palubě zahrnuje animační programy pro děti i dospělé, dětský klub, večerní představení v divadle, živou hudbu a lekce tance, čímž zajišťuje, že na palubě není nikdy nudno. A pokud toužíte po objevování, MSC nabízí širokou nabídku fakultativních výletů v každém přístavu, s možností výběru jazyka průvodce.

Objevte historická města, dechberoucí přírodní scenérie a užijte si nepřekonatelný komfort a luxus na palubě jedné z nejmodernějších lodí dneška. Váš sen o dokonalé dovolené začíná zde, na palubě MSC Euribia, kde se spojuje dobrodružství, relaxace a nekonečné možnosti prozkoumávat krásy našeho světa – vše s respektem k ochraně životního prostředí a budoucnosti naší planety.

Plavbu rám rádi zprostředkují u Invia.cz. Cena uvedená u plavby je pouze orientační stejně jako vybrané termíny. Konkrétní cenová nabídka s konkrétním termínem vám bude oznámena personálem Invia.cz jako reakce na vaši poptávku.


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 6.2.2024
📂 Kategorie: Lodě

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře