Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Loď Costa Pacifica

Vážení čtenáři, představujeme vám jedinečnou možnost zažít nezapomenutelnou dovolenou na luxusní lodi Costa Pacifica. Tato úchvatná loď vás zavede na cestu plnou hudby, pohodlí a dechberoucích zážitků po nejkrásnějších destinacích Španělska, Francie a Itálie. Pojďme se společně podívat, co vše na vás čeká a jak si tuto dovolenou můžete rezervovat.

Costa Pacifica je skutečně výjimečná loď, která poprvé vyplula na moře v roce 2009. Její sesterskou lodí je Costa Serena. Tato loď je zasvěcena hudbě a každý její kout je inspirován hudebními skladateli, operami a hudebními nástroji. Na palubě se během dne hraje hudba a mistr Mauro Pagani napsal třicet skladeb výhradně pro tuto loď, aby zajistil bezchybnou kvalitu zvuku. Pokud si budete chtít odpočinout od hudby, můžete navštívit externí paluby a naslouchat melodii vln. Loď má impozantní technické parametry s nosností 114.500 tun, délkou 290 metrů a šířkou 35,5 metrů. Pro pasažéry je k dispozici 13 palub s celkovým počtem 1.054 kabin, včetně 28 kabin pro hosty s omezenou schopností pohybu. Na palubě může cestovat až 3.780 pasažérů.

Na palubě Costa Pacifica naleznete vše, co si jen můžete přát. K dispozici jsou čtyři bazény, z nichž dva jsou zakryvatelné, pět vířivek a tobogán. Můžete si vybrat z pěti restaurací, včetně Clubu Blue Moon a restaurace Samsara, která je určena pro hosty lázeňského relaxačního centra. Pro milovníky nápojů je k dispozici třináct barů, včetně Cognac & Cigar Baru a Coffee Chocolate Baru. Na lodi se také nachází unikátní Samsara lázně o rozloze 6 000 m², kde můžete využít thalassoterapii, saunu, turecké lázně, solárium a tělocvičnu.

Pro sportovní nadšence je k dispozici multifunkční sportovní hřiště a outdoorová joggingová dráha. Pokud máte rádi zábavu, můžete navštívit kasino, simulátor Formule 1, knihovnu, divadlo Stardust nebo diskotéku. Pro děti je připraven dětský Squok Club pro různé věkové kategorie, dětský bazének a herna Virtual World. Na lodi nechybí internetová kavárna a nákupní centrum, a pro případ potřeby je zde i ordinace lodního lékaře.

Loď Costa Pacifica je hodnocena čtyřmi hvězdami a její trasa plavby zahrnuje návštěvu nádherných destinací ve třech zemích. Vaše cesta začne v Barceloně ve Španělsku, odkud se vydáte do Marseille ve Francii. Další zastávkou bude Savona v Itálii, následovaná Toulonem ve Francii. Vaše plavba bude zakončena v překrásné Valencii ve Španělsku.

Cena plavby zahrnuje ubytování v kajutě vybrané kategorie, která je vybavená samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Dále jsou v ceně zahrnuty přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody dle zvolené třídy ubytování. Strava na palubě je formou plné penze, zahrnující snídaně, obědy a večeře v servírované či bufetové restauraci. Nápoje jsou zahrnuty pouze v bufetové restauraci (voda, káva🡕 , čaj) u snídaně a svačiny, u oběda a večeře voda. V ceně je také volné využití veřejných prostor lodě, jako jsou bazény, vířivky a fitness centra, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě, animační programy pro děti i dospělé, dětský klub, večerní představení v divadle, živá hudba a lekce tance. Pojištění proti úpadku cestovní kanceláře u pojišťovny Generali je také součástí ceny.

Cena však nezahrnuje dopravu do a z přístavu vyplutí, případné transfery, služby českého průvodce či delegáta a nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Je možné doobjednat nápojové balíčky. Dále nejsou v ceně zahrnuty nadstandardní služby jako prádelna, fotograf, internet, salón krásy a lékařské služby na lodi. Můžete si doobjednat fotografické, internetové i lázeňské balíčky. Fakultativní výlety v navštívených přístavech jsou také za příplatek. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, které jsou k dispozici v několika jazycích. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Strava mimo loď, spropitné pro obsluhu na lodi a cestovní pojištění a pojištění storna nejsou v ceně zahrnuty. V případě zájmu můžeme zajistit i vízum, pokud je vyžadováno.

Upozorňujeme, že ceny jsou orientační a mohou se měnit. Pro aktuální cenu a dostupnost je nutné provést nezávaznou rezervaci. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Občané EU mohou cestovat i s občanským průkazem, pokud plavba navštěvuje pouze destinace v Schengenském prostoru. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Doporučujeme dostavit se do přístavu s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.

Jak si plavbu rezervovat? Invia.cz nabízí jednoduchý způsob, jak si tuto úžasnou plavbu rezervovat. Stačí vyplnit formulář s vašimi preferovanými daty plavby. Na základě těchto informací vám bude zaslána konkrétní nabídka s přesnými daty a cenou.

Nezmeškejte tuto příležitost a zažijte jedinečnou dovolenou na lodi Costa Pacifica, která kombinuje luxus, pohodlí a fascinující destinace. Rezervujte si svou plavbu ještě dnes na Invia.cz a připravte se na dobrodružství, na které nezapomenete!


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 23.5.2024
📂 Kategorie:

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře