Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Loď Costa Diadema

Sníte o výletní dovolené, která spojuje relaxaci a zábavu? Nehledejte nic jiného než Costa Diadema! Tato nádherná loď je dokonalým místem k útěku a užít si různé aktivity, fantastickou kuchyni a krásné lázeňské centrum, které osvěží a omladí vaše tělo i duši.

Costa Diadema je luxusní plavidlo, které vás vezme na dechberoucí cestu po Itálii a Španělsku. S délkou 306 metrů a šířkou 37,2 metru pojme loď až 4 947 cestujících a má tonáž 133 019 tun.

Když vstoupíte na palubu Costa Diadema, uvítá vás množství vybavení a aktivit, které vás po celou dobu plavby zabaví. K dispozici je 15 palub pro cestující, včetně vyhrazené části pro děti s hradem a pirátskou galeonou, stejně jako terasa na 5. palubě, kde si můžete vychutnat klidnou procházku nebo koktejl při západu slunce.

Pro ty, kteří si rádi dopřávají dobré jídlo, je na palubě sedm restaurací, včetně wellness restaurace Samsara, která slouží hostům lázeňského a relaxačního centra. Kromě toho je zde na výběr 15 barů a klubů, včetně hospody Birreria La Fiamma a vinárny Huit-Huit, stejně jako cukrárna a zmrzlina.

Když už mluvíme o lázních Samsara, toto jedinečné zařízení se rozkládá na ploše 3 500 metrů čtverečních a nabízí thalassoterapii, sauny, parní lázně, solárium, posilovnu a kosmetický salon. Lázně nabízejí širokou škálu procedur a terapií, které vám pomohou uvolnit se a relaxovat během plavby.

Pokud jde o zábavu, Costa Diadema nezklame. Je zde divadlo, kasino, 4D kino, country rockový klub, herna s laser tagem a videohrami, simulátor Formule 1 a knihovna. Pro mladší cestující je tu Squok Club, který nabízí aktivity a akce🡕 pro všechny věkové skupiny, a také dětský bazén.

Loď má čtyři bazény, včetně jednoho se zatahovací střechou, a osm vířivek pro hosty.

Costa Diadema získala hodnocení 4 z 5 hvězdiček od předchozích cestujících, kteří si pochvalovali vybavení lodi, možnosti stravování a nabídku zábavy.

Balíček plavby zahrnuje ubytování v kajutě Vámi zvolené kategorie, která je vybavena vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, fénem, trezorem a telefonem. Vychutnáte si také plnou penzi, která se skládá ze snídaně, oběda a večeře buď formou bufetu, nebo servírované restaurace. Nápoje jsou součástí jídla v bufetové restauraci a zahrnují vodu, kávu🡕 a čaj. Budete mít volný přístup do veřejných prostor lodi, včetně bazénů, vířivek, fitness centra a sportovních zařízení.

Můžete se také zúčastnit různých aktivit a akcí pořádaných výletní společností, jako je animační program pro děti i dospělé, taneční lekce, živá hudba a večerní představení v divadle. V balíčku jsou také zahrnuty přístavní taxy, služby vrátného při nalodění a vylodění, denní úklid a výhody zvolené třídy ubytování.

Součástí balíčku plavby je také pojištění proti úpadku a pojištění cestovní kanceláře od Generali. Dodatečné náklady zahrnují nápoje mimo dobu jídla, speciální restaurace a fakultativní výlety na pobřeží.

Závěrem lze říci, že Costa Diadema je perfektní volbou pro odpočinkovou a zábavnou plavbu. S množstvím vybavení a aktivit, vynikajícími možnostmi stravování a spoustou zábavy.

Trasa:

1. den

Savona, Itálie, (připlutí: | odplutí: 16:30)
2. den

Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)
3. den

Relaxační den na moři
4. den

Ibiza, Španělsko, (připlutí: 12:30 | odplutí: 23:00)
5. den

Palma de Mall🡕 orca, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: )


Poznámka: Doprava do přístavů a z přístavu je ve vaší vlastní gesci. Pokud chcete tuto dopravu zařídit, požádejte svého agenta v Invii o zprostředkování této dopravy.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 20.4.2023
📂 Kategorie: Lodě, Cestovní kanceláře

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře