Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Kam a za kolik lze nyní plout po Středozemním moři?

Objevte Krásy Albánie, Černé Hory, Francie, Chorvatska, Itálie, Kypru, Malty a Řecka s Nabídkami od Invia.cz

Cestování je jednou z nejúžasnějších zkušeností, které nám život nabízí. Ať už máte chuť na slunečné pláže, malebná historická města nebo úchvatné výhledy na moře, destinace nabízené společností Invia.cz mají pro vás připraveno všechno. S celkem 7 631 hotely v nabídce pro země jako Albánie, Černá Hora, Francie, Chorvatsko, Itálie, Kypr, Malta a Řecko, máte nyní jedinečnou příležitost prozkoumat některé z nejkrásnějších a nejpůsobivějších míst naší planety.

Řecko - Kréta - Limenas Chersonisou

Pokud toužíte po kouzlu starověké historie a nádherných pláží, řecký ostrov Kréta je pro vás tím pravým místem. Eri Village - Sun Bay v Limenas Chersonisou vám nabídne pohodlí a kvalitu, kterou si zasloužíte. Užijte si nezapomenutelné okamžiky na krásných plážích a objevte úchvatné památky této malebné destinace. Ceny začínají na 9539 Kč za osobu. Ceny od 9539 Kč.

Kypr - Severní Kypr - Bafra

Severní Kypr skrývá poklady pro ty, kdo touží po odpočinku a klidu. Noah´s Ark Deluxe Hotel & Spa v Bafra je jako ráj pro ty, kdo hledají harmonii s přírodou a relaxaci u moře. Toto luxusní ubytování vám nabídne jedinečný zážitek a nezapomenutelný pobyt. Ceny od 13 011 Kč

Chorvatsko - Poreč - Zelena Laguna

Poreč v Chorvatsku je známý svou malebnou atmosférou a bohatou historií. Zelena Laguna je skvělým výchozím bodem pro objevování tohoto klenotu na Jadranu. Slovenska Plaža Resort je tím pravým místem, kde si můžete užít pohodu a zábavu při krásném pobytu u moře. Ceny od 9 593 Kč

Černá Hora - Budva

Černá Hora spojuje horskou krásu s azurovými vodami moře. VOI Floriana Resort v Budvě je tím správným místem, abyste prozkoumali všechno, co tato destinace nabízí. Ponořte se do kulturního dědictví a užijte si pohodu na pláži. Ceny začínají od 11 664 Kč.

Itálie - Kalábrie - Simeri

Kalábrie je italským rájem s nádhernými plážemi a vynikající kuchyní. Casteldoria Mare v Simeri vám poskytne komfortní zázemí pro objevování této fascinující oblasti. Procházejte malebnými vesnicemi a ochutnávejte lahodné místní speciality. Ceny začínají od 34 980 Kč.

Itálie - Sardinie / Sardegna - San Pietro a Mare

Sardinie je synonymem pro nádherné pláže a křišťálově čisté vody. Gloria Palace & Spa v San Pietro a Mare vám umožní prožít dokonalou kombinaci luxusu a přírodní krásy. Toto místo vás nadchne nejen svými plážemi, ale také historickými poklady. Od 10 294 Kč

Albánie - Durrës

Albánie je stále více oblíbenou destinací pro cestovatele, kteří hledají autentický zážitek. Maritim Antonine Hotel & Spa v Durrës vám poskytne komfort a péči, kterou si zasloužíte. Objevte půvabné pláže a poznejte bohatou kulturu této země. Ceny od 7 059 Kč

Malta - Mellieha

Malta je ostrovem plným historie a nádhery. V Melliiha můžete zažít nezapomenutelný pobyt v harmonii s mořem. Vydejte se do Maritim Antonine Hotel & Spa a prožijte zážitek, který zahrnuje relaxaci a objevování okouzlujících míst. Ceny začínají od 13 570 Kč.

Shrnutí

Invia.cz vám přináší nejen nezapomenutelné cestovní zážitky, ale také pohodlný způsob, jak si rezervovat ubytování na těchto úchvatných destinacích. Ať už jste milovníkem pláží, historie nebo místní kultury, nabídky hotelů jsou připraveny splnit vaše přání. Vydejte se na dobrodružství plné krás a vzpomínek a využijte jedinečnou šanci objevit skvosty Albánie, Černé Hory, Francie, Chorvatska, Itálie, Kypru, Malty a Řecka s Invia.cz.


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 6.9.2023
📂 Kategorie: Itálie, Řecko, Chorvatsko, Kypr, Albánie

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře