Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Jachta Rosie Probert II: Sicílie

Sníte o dovolené na jachtě? Co takhle procestovat Liparské souostroví a Sicilské pobřeží trochu jinak než z pobřeží. Invia.cz vám nabízí týdenní pobyt na krásné jachtě jménem Rosie Probert II: Loď a kuchyni vedou Alessandro a Gianluca - tedy otec a syn, kteří spolu sdílí vášeň pro moře a plachtění. Během týdne se vždy alespoň jednou přenocuje v přístavu, aby se loď mohla zásobit a také z technických důvodů.

Samotná loď má svůj domov v přístavu Capo D´Orlando. Je to model jachty Ocean Schooner a na vodu byla spuštěna už v roce 1981. V roce 2020 ale prošla nákladnou opravou, která jí dodala moderní zázemí. Loď je dlouhá 18 metrů, tedy žádná velká zaoceánská loď, ale opravdu komorní dovolená.

Technické parametry jachty:

Motor: Perkins, výkon: 240 CV
Cestovní rychlost (motor): 7 uzlů
Generátor: Paguro 8kW
Zásoba sladké vody: 2800 l
Zásoba nafty: 2200 litrů
Klimatizace: v každém pokoji pro hosty a salonku

Ubytování je samozřejmě na jachtě. Její interiéry jsou navrženy tak, aby svým hostům poskytly pohodlí a soukromí. Široká dvoulůžková přední kajuta má vlastní koupelnu, je oddělená od salónu, ve kterém je kuchyně se sporákem, troubou, mikrovlnkou a kávovarem, vinotéka, dva mrazáky a lednice, TV, SKY TV? Chromecast TV, HiFi soustava s bluetooth a dvě další dvoulůžkové kajuty s koupelnou na chodbě. Ceny, které na invia.cz najdete jsou při obsazenosti lodi 4 nebo 6 osob.

Dokoupit můžete polopenzi, ovšem stan🡕 dardní je pouze večeře přímo na lodi. V ceně, kterou Invia.cz ve své nabídce uvádí je pronájem jachty, pojištění odpovědnosti fyzických osob, uvítací koktejl, povlečení a ručníky, denní úklid kajut a koupelen, klimatizace.

V ceně naopak není doprava do přístavu (tu si můžete na Ivia.cz domluvit samostatně, agenti vám s tím rádi pomohou. Ovšem dopravit se můžete také sami. V ceně není také kotvení v soukromých Marinách, Liparská turistická taxa, tankování (ano musíte se postarat o palivo), příplatek je za dvoulůžkový pokoj pro jednu osobu, pobřežní výlety.

CO se týče dopravy do destinace na Sicílii, let vás vyjde zhruba na dvě a půl hodiny. A poté se musíte ještě dopravit do domovského přístavu jachty.

Pro koho je tato jachta ideální dovolenou? Pokud máte 5 přátel a rádi byste si dopřáli dovolenou svých snů a nebojíte se zaplatit si za luxus, pak jste na správné adrese. Pečlivě si na Invia.cz přečtěte všechno, co budete muset zaplatit. Cena za osobu má své podmínky a pak je tu jak jsme výše zmínili celá řada dalších příplatků, o které se budete muset postarat. Dovolená na jachtě není levná, ale je to dovolená, kterou si prostě musíte v životě alespoň jednou dopřát. Však právě proto jsme naživu.

Termín si můžete předběžně zvolit na Invia.cz, ovšem nic na co kliknete na invia.cz není závazné. Bezprostředně po projevení zájmu a vyplnění základních údajů budete kontaktováni cestovními agenti Invia.cz, kteří od vás získají další informace a poté teprve začnou dojednávat s provozovatelem jachty konkrétní termíny a jejich možnosti. Vše je tedy v tomto případě pouze orientační.

Pokud se ale pro dovolenou na jachtě nakonec rozhodnete, přejeme vám šťastnou cestu.


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 24.8.2022
📂 Kategorie: Itálie

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře