Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Invia.cz nabízí mnoho různých plaveb na lodích

Už vás nebaví pláže a chcete zatít něco nového? Přesuňte se tedy ze souše rovnou na moře. Invia.cz vám s tím rozhodně pomůže. Plavba lodí totiž patří k druhu dovolené, kde kombinujete poznání s pobytem u moře. A nezůstáváte na jednom místě, ale poznáváte místa na celé trase lodi. Na každém ostrově či v jiné destinaci máte možnost navštívit pevninu individuálně nebo si vybrat z nabídky fakultativních výletů.

Většina lodí v nabídce je luxusně vybavena a nabízí pasažérům ten největší komfort. Kajuty jsou příjemně vybaveny a během pobytu na lodi můžete využít různých služeb. Skoro všechny lodě nabízejí několik typů restaurací a barů, kina, kasina, posilovny, sauny, masáže nebo kosmetické salóny a spousty dalších služeb.

Mezi nejoblíbenější plavby z nabídky Invia.cz patří plavby ve Středomoří. Důvodem je relativní blízkost startovní a koncové lokace, kam se obvykle musí zákazníci dostavit vlastními silami nebo s pomocí Invia.cz. Při plavbě Středozemním mořem urazíte dalekou cestu za pár dní a poznáte mnohé klenoty, pamětihodnosti a malebné přístavy, které by vám jinak vyšly hned ně několik dovolení. Okružní plavby po Středozemí vám umožní poznat Itálii, Řecko, Turecko, Maltu, TUnisko, Španělsko, Francii, Maroko i Portugalsko. Mnoho z nich hned v několika dnech.

Ovšem pokud už jste matadory v cestování po Středozemí a chtěli byste raději poznat něco nového, pak jsou tu pro vás okružní plavby po Blízkém Východě. Okružní plavba po blízkém východě nabídne spoustu jedinečných zážitků a míst, ze kterých se vám nebude chtít odejít. Vychutnáte si luxusní arabské destinace, které jsou obvykle symbolem přepychu, plné nádherných pláží a azurového moře napříč Perským zálivem. Putování vás zavede na Arabský poloostrov i do Spojených Arabských Emirátů a také Ománu nebo do Izraele a Jordánska.

A pak je tu ještě Karibik. Opravdová exotika. Patří rozhodně k velmi zajímavým a exotickým oblastem. Naskytne se vám tu možnost navštívit San Domingo, Margaritu, Dominiku nebo St. Georgerws a poznáte opravdový ráj pod Palmami. Budete se potápět a šnorchlovat v křišťálově čistém moři nebo jen tak relaxovat na nádherných písčitých plážích.

V nabídce plaveb je také Jižní Amerika. To už je opravdu vzdálená plavba a právě při výběru musíte dbát hlavně na to, že k ceně plavby musíte přičíst také náklady na dopravu do místa startu plavby a jejího cíle. Někdy se může jednat o stejné místo, jindy bude místo odlišné. Letenky do Spojených států nebo Jižní Ameriky mohou být podstatnou částí ceny vaší dovolené. Letenky nebo jinou formu dopravy si můžete zajistit sami, ale můžete požádat Invii, aby vám naplánovala cestu a zajistila letenku v rámci jejich nabídky.

Plavby Invia.cz mohou být nakupovány také v rámci režimu First minute nebo Last minute. Termíny si volíte vždy předběžně a i při konkrétním výběru termínu vás bude Invia.cz kontaktovat s konkrétním potvrzením objednávky, případně s vámi domluví jinou variantu, pokud se ukáže, že termín je nakonec nedostupný.

Přejeme vám šťastnou cestu !!


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 1.3.2022
📂 Kategorie: Lodě, Tipy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře