Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Costa Pacifica: Okruh Španělsko, Francie, Itálie, Řecko...

Costa Pacifica je výletní loď vlastněná a provozovaná společností Costa Crociere, italskou výletní společností. Byla postavena v roce 2009 a má kapacitu 3800 cestujících. Loď měří kolem 290 metrů na délku a má hrubou prostornost 114 500.

Costa Pacifica má řadu vybavení a funkcí, včetně několika restaurací, divadla, kasina, lázní, fitness centra a řady bazénů. Má také různé možnosti ubytování, od stan🡕 dardních kajut až po apartmá. Loď nabízí různé trasy do destinací po celém světě, včetně Středomoří, severní Evropy a Karibiku.

Loď má celkem 1 503 kajut, včetně stan🡕 dardních kajut, balkonů a apartmá. Pojme až 3 780 cestujících.

Costa Pacifica má 11 palub a její vybavení je rozmístěno po těchto palubách. Na palubě 4 například najdete hlavní jídelnu, bufetovou restauraci a kavárnu. Na palubě 5 je divadlo, kasino a řada obchodů. Paluba 7 je domovem hlavního bazénu a také řady barů a salonků.

Costa Pacifica má na palubě řadu rekreačních aktivit, včetně fitness centra, lázní a řady bazénů. K dispozici je také celá řada možností zábavy, jako je živá hudba, pořady a filmy.

Loď má řadu možností stravování, včetně hlavní jídelny, bufetové restaurace a řady specializovaných restaurací. K dispozici je také řada barů a salonků, kde si cestující mohou dát drink nebo občerstvení.

Costa Pacifica nabízí různé itineráře do destinací po celém světě. Tyto itineráře se mohou lišit v délce, ale většinou se pohybují kolem 7 až 14 nocí. Mezi oblíbené destinace patří Středomoří, Karibik, severní Evropa a Střední východ.

Cestu touto lodí vám zařídí samozřejmě cestovní agentura Invia.cz. V ceně plavby je vždy ubytování v kajutě vybrané kategorie, kde najdete samostatné sociální zařízení, klimatizaci, TV, minibar, šatní skříň, kosmetický stolek, vysoušeč vlasů, trezor a telefon. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklid a strava v servírované nebo bufetové restauraci jsou také v ceně. Zábava a využití volných prostor na lodi včetně bazénů, fitness centra i animační programy jsou volně k užití všech cestujících. Naopak si musíte připlatit za nápojové balíčky, prádelnu, fotografické služby, lázeňské balíčky, výlety z přístavů a také musíte myslet na spropitné pro obsluhu lodi, které je počítáno na osobu a noc. Doprava do přístavu vyplutí a z přístavu kam doplujete je samozřejmě na vás stejně jako pojištění cesty. Ovšem Invia.cz vám ráda zajistí tyto služby podle aktuálních dostupných ceníků partnerů.

Program plavby:


1. den

La Romana, Dominikánská republika, (připlutí: | odplutí: 23:59)
2. den

Santo Domingo, Dominikánská republika, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)
3. den

Samaná, Dominikánská republika, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)
4. den

Amber Cove, Dominikánská republika, (připlutí: 07:00 | odplutí: 13:00)
5. den

Montego Bay, Jamajka, (připlutí: 13:00 | odplutí: 20:00)
6. den

Ocho Rios, Jamajka, (připlutí: 07:00 | odplutí: 19:00)
7. den

Relaxační den na moři
8. den

La Romana, Dominikánská republika, (připlutí: 08:00 | odplutí: )

Pokud si na Invia.cz tuto plavbu vyberete, vyberte si rezervaci termínu. Tento termín ovšem není závazný a operátoři Invie budou teprve zjišťovat aktuální dostupnost na základě vaší poptávky a stejně tak cena je pouze orientační. Pokud si ovšem cestu opravdu zarezervujete závazně, přejeme vám šťastnou cestu.


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 4.1.2023

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře