Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Costa Magica: Okruh Itálie - Španělsko - Francie

Toužíte po výletu svých snů? Po klidu uprostřed moře se zastávkami v krásných destinacích? Pokud vás nebaví zůstávat na jednom místě a rádi si užíváte luxusu, pak je plavba na výletní lodi Costa Magica to pravé pro vás. Tato loď je neustále na plavbě Itálie, Španělsko, Francie.

Costa Magica je nádherná výletní loď která pojme 3 470 pasažérů. Na její palubě najdete nevídaný luxus – stylové obrazy italské pevniny, krásné muranské sklo nebo třeba prostorný bar Grand Solento s živou hudbou.

Pro milovníky koupání je tu na horní palubě přichystán otevřený i krytý bazén, vířivka, podium pro animace i klidná zákoutí. Sportovně založení lidé si užijí multifunkční hřiště na horní otevřené palubě nebo fitness s výhledem na moře. A večer můžete zamířit třeba do třípatrového divadla Urbino, kasina nebo na diskotéku. Po lodi je rozmístěno také 11 různých barů. Pravidelně se koná divadelní show, diskotéky, živá hudba k poslechu i tanci, můžete tu nakupovat, připojovat se na internet, hrát karty, navštívit knihovnu, hrát videohry nebo si zahrát s dalšími lidmi na PlayStationu. Pro děti jsou tu vybavené herny a 4 kluby nabízejí organizovanou zábavu podle věku dětí.

Pro ultimátní relaxaci je tu lázeňský areál, který nabídne masáže, saunu, páru i solárium. Využít můžete i posilovnu, multifunkční sportovní hřiště, venkovní joggingový pruh, 3 venkovní bazény, skluzavku, brouzdaliště a 5 vířivek.

Nebudete samozřejmě ani o hladu. Loď zajišťuje snídaně, oběd i večeře o několika chodech, které se podávají v hlavních restauracích s obsluhou. K dispozici je také samoobslužná restaurace se širokou nabídkou jídel. Dále jsou tu specializované restaurace, nabízející úzce zaměřené kuchyně za příplatek. V cenovém programu Basic je plná penze bez nápojů, program comfort nabídne rozlévané nápoje a program comfort je all inklusive.

Ubytovaní budete v kajutách po dvou s oknem nebo balkonem podle polohy kajuty. V některých kajutách jsou možné přistýlky. Každá kajuta má koupelnu se sprchou a záchodem, je plně klimatizovaná, je v ní televize, minibar, skříň, kosmetický stolek, telefon, fén na vlasy i trezor. K dispozici jsou i prostornější apartmá, která nabízí větší komfort i speciální servis včetně nápojového balíčku all inklusive.

Do přístavu se musíte doplavit sami. První den navštívíte Savonu v Itálii, druhý den loď kotví v Barceloně, třetí den v Marseille a pak se vrací na čtvrtý den zase do Savony. A tak stále dokola. V ceně je ubytování v kajutě, přístavní poplatky, plná penze, rozlévané nápoje, volné využití prostor vybavení lodi, animační programy pro děti i dospělé, večerní show, živá hudba, diskotéka, dětské kluby i dětské menu v restauracích.

A kde takovou skvělou dovolenou seženete? Přece na Invia.cz. V přehledném ceníku můžete najít cenu za osobu v kajutě. Cena se odvíjí podle polohy kajuty – nejlevnější je vnitřní kajuta bez oken, nejdražší pak samozřejmě apartmán Deluxe. Ceny začínají od 4 773 Kč za osobu až po 18 390 Kč za osobu. Cenový rozsah je tedy obrovský, což umožňuje každému našetřit na tuto skvělou dovolenou.

Přejeme vám šťastnou cestu a spoustu zábavy.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 14.6.2019
📂 Kategorie: Francie

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře