Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Costa Deliziosa: Okruh Itálie, Řecko

Costa Deliziosa je klenotem svojí flotily. Je to stylová a pohodlná loď, která nezapře, že je pravou italkou. Umělecký design lodi navrhovalo mnoho umělců i mistrů. Nábytek z leštěné oceli a skla Murano podtrhne název každé paluby. Jednotlivé paluby jsou věnované okrasným květinám. Světovým uměleckým pokladem je "Sfera" od italského sochaře Arnalda Pomodora. Loď byla objednána v roce 2007 spolu s dalšími čtyřmi loděmi do flotily costa Cruises. Costa Deliziosa byla postavena v italském fincantieri, kde byla dokončena a v lednu 2010 byla předána firmě. Je to menší, avšak pružnější loď.

Na palubě lodi najdete 4 restaurace, 11 barů, unikátní Samsara lázně se saunou, solárium, tělocvičnu, sportovní hřiště, outoorové dráhy pro jogging a kolečkové brusle, 4D kino, Grand bar s diskotékou, kasíno, areál s bazény a velkými obrazovkami, knihovnu, divadlo, simulátor formule 1, squok Club pro všechny věkové kategorie, bazének pro děti, Virtual World kavárnu, nákupní centrum i ordinaci lékaře.

V ceně zájezdu na palubě této lodi je ubytování v kajutě vybrané kategorie. Všechny kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. V ceně jsou přístavní poplatky, portýrské služby i úklidový servis. Strava je formou plné penze se snídaní, obědy a večeřemi v servírované nebo bufetové restauraci, nápoje pouze v bufetové restauraci - voda, káva🡕 , čaj. Ostatní nápoje za příplatek. V ceně je také zapůjčení osušek, účast na všech akcích na palubě, představení v divadle a další akce🡕 .

Peníze si připravte na dopravu do přístavu odkud loď vyplouvá (tuto dopravu si můžete zařídit zvlášť přes agenty Invia.cz.) Zájezd nemá v ceně služby průvodce nebo delegáta. Alkoholické nápoje jsou za příplatek - je možné je kupovat zvlášť nebo formou nápojových balíčků. Mezi nadstandardní služby patří také prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Dají se objednat i balíčky se službami. Mimo loď při návštěvě přístavu není zaplacené nic. Ovšem můžete si vybrat z různých nabízených výletů. Tyto výlety bývají v cizích jazycích včetně angličtiny. Připravte si také spropitné pro obsluhu.

Program plavby:

1. den
Terst, Itálie, (připlutí: | odplutí: 17:00)

2. den
Split, Chorvatsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

3. den
Kotor, Černá Hora, (připlutí: 08:00 | odplutí: 13:30)

4. den
Katakolon (Olympie), Řecko, (připlutí: 12:00 | odplutí: 18:00)

5. den
Pireus (Athény), Řecko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)

6. den
Relaxační den na moři

7. den
Bari, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 13:30)

8. den
Terst, Itálie, (připlutí: 09:00 | odplutí: )

Další informace o této lodi a o plavbě se dozvíte od agentů Invia.cz. Všechny ceny jsou orientační. Pokud máte o plavbu zájem, vyplňte kontaktní formulář a vyberte si termíny. Agent vás bude kontaktovat s nabídkou pro konkrétní termín a bude zjišťovat zda je plavba dostupná a za jakou cenu. Pokud nakonec vyrazíte, přejeme vám šťastnou cestu a zasloužený relax.


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 27.9.2022
📂 Kategorie: Itálie, Řecko

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře