Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Celebrity Millennium: USA, Bahamy, Svatý Martin, Svatá Lucie

Výletní loď Celebrity Millenium patří do třídy lodí stejného jména. Tato konkrétní loď vyplula na moře už v roce 2000, ovšem v roce 2016 se dočkala zásadní rekonstrukce, díky které svým hostům dnes nabízí moderní prostředí a vybavení, které odpovídá nejnovějším trendům. Renovací v roce 2016 prošly nejen kajuty, ale také společné prostory, které jsou směsicí moderního designu, retro a art deco prvků s uměleckými díly nejrůznějších stylů na každém kroku. Luxusní střešní terasa Rooftop Terrace disponuje velkou obrazovkou, na které se pod širým nebem promítají filmy. Na terase je také koktejlový bar, kde vám zkušení barmani připraví ty nejlepší drinky. Společenský prostor Cosmos Lounge se může pochlubit okny od podlahy až po strop a nádhernými výhledy na oceán. Třešničkou na dortu jsou pak skleněné výtahy a majestátní schodiště Grand Foyer, které spojuje paluby 3, 4 a 5. Na lodi na vás čeká celá řada restaurací, které nabízejí menu inspirované navštěvovanými destinacemi.

Kromě restaurací nabídne loď Celebrity Millenium také celou škálu možností, jak trávit volný čas. Od luxusních lázní Canyon Ranch SpaClub, přes dobře vybavené fitness centrum až po divadlo Celebrity, které je plné muzikálových show a dalších vystoupení. Na palubě se nebudou nudit ani děti, pro které je přichystána celá řada specializovaných programů.

V ceně zájezdu najdete ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízení, klimatizací, TV, minibarem a nutnostmi pro pohodlné ubytování jako v hotelu. V ceně jsou všechny přístavní poplatky, portýrské služby, úklidový servis, plná penze se 3 hlavními jídly denně v rautové či servírované restauraci, svačiny i zmrzlina. Nápoje jako voda a čaj jsou dostupné 24 hodin denně v automatech v bufetové restauraci. V ceně je k dispozici veškerá zábava na palubě, veřejné wellness a fitness prostory jako bazény a vířivky a také animační programy jako divadla, hudba, lekce tance a podobně. V dopravě nejsou zahrnuty transfery (ty si můžete u Invia.cz zařídit zvlášť). Loď nemá českého průvodce ani delegáta. Je možné si doobjednat některé nápojové balíčky. Speciální restaurace na palubě nejsou v ceně a také nejsou v ceně žádné prémiové služby jako prádelna, fotograf, internet, salóny krásy, lékař a podobně. Připravte si také spropitné pro obsluhu lodi, které se počítá podle třídy kajut a je vždy na osobu a noc.

Trasa lodi:

1. den
Fort Lauderdale, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)

2. den
Nassau, Bahamy, (připlutí: 07:00 | odplutí: 15:00)

3. den
Relaxační den na moři

4. den
Charlotte Amalie (Americké Panenské ostrovy), USA, (připlutí: 14:00 | odplutí: 22:00)

5. den
Philipsburg (Svatý Martin), Autonomní státy Nizozemska, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

6. den
Castries, Svatá Lucie, (připlutí: 10:00 | odplutí: 18:00)

7. den
Bridgetown, Barbados, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

8. den
Relaxační den na moři

9. den
San Juan (Portoriko), USA, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)

Pozor: Ceny v ceníku Invia jsou pohyblivé. Nejdříve se registrujte k plavbě a Invia s vámi pak bude konzultovat konečnou cenu. Přejeme vám šťastnou cestu.

🕙 Přidáno 22.7.2022

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře