Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Azamara Quest: Okruh UAE, Indie, Srí Lanka, Indonésie...

Azmara quest je další z řady krásných lodí, které vám nabídnou úžasnou cestu. Tentokrát se podíváte po blízkém východě na cestě k dálnému východu, tedy alespoň po jeho mořích a přístavech. Loď Azmara Qust, která vás na této cestě poveze je menší než většina nových lodí, ovšem tím více luxusu je napakováno v jejích útrobách. Restaurace nabídne úžasné jídlo, obsluha je milá a pozorná, na dva cestující tu připadá 1 člen posádky. Loď byla vyrobena už v roce 2000, ovšem to jí neubírá na kráse.

Loď Azmara Quest nabídne ve své výbavě spoustu úžasných věcí: 9 palub, denní lázně a fitness centrum, akupunktura a nutriční poradenství, vířivky, salónek s knihovnou, kadeřnický salon, zábavné soutěže🡕 , kasino Luxe, zábavná představení, přednášky o Argentině a tangu, Brazílii a Rio de Janeiru, lekce tance argentinského tanga, Samby, Cha-Cha a Rumby, velkolepá hlavní restaurace a další různorodé restaurace/bary, obchody a módní butiky, internetové centrum a počítačové lekce, zdravotnické zařízení.

Ubytováni budete v kajutách vybrané kategorie, které jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. V ceně už jsou přístavní poplatky, portýrské služby, úklidový servis, prádelna, strava All inclusive se 3 hlavními jídly, která si můžete zvolit buď v servírované nebo rautové restauraci. K tomu na vás čekají také svačiny, vybrané alko i nealko nápoje. Pokud vaše plavba bude trvat více než 8 dní, je garantován jeden speciální večerní výlet za poznáním kultury dané lokality. Volně můžete využívat všech veřejných prostor jako jsou bazény, vířivky fitness centra a postupně také jiná sportovně, rekreační zařízení. Účastnit se můžete animačních programů pro dospělé, představení v divadle, živé hudby, lekcí tance a podobně.

V ceně není transfer do Dubaje, který si musíte zařídit sami. Požádat ale můžete agenturu Invia o zprostředkování letenky do této destinace a zpět pak z cílové destinace, podle zvolené platby. Ceny na Invia.cz jsou pohyblivé a vyobrazené ceny jsou vždy orientační. Cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace a vy si pak zvolíte, zda danou cenu akce🡕 ptujete. Pro účast na plavbě budete muste mít cestovní pas s dostatečnou platností.

Program plavby lodě:

1. den
Dubaj, Spojené arabské emiráty, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

2. den
Relaxační den na moři

3. den
Relaxační den na moři

4. den
Relaxační den na moři

5. den
Mumbaí, Indie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)

6. den
Relaxační den na moři

7. den
Kóčin, Indie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 20:00)

8. den
Kolombo, Srí Lanka, (připlutí: 18:00 | odplutí: --:--)

9. den
Kolombo, Srí Lanka, (připlutí: --:-- | odplutí: 20:00)

10. den
Hambantota, Srí Lanka, (připlutí: 07:30 | odplutí: 18:00)

11. den
Relaxační den na moři

12. den
Relaxační den na moři

13. den
Sabang, Indonésie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 14:00)

14. den
Relaxační den na moři

15. den
Singapur, Singapur, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 11.11.2021

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře