Plavby na moři ∿ Zkombinujte pobyt u moře s poznáváním míst.

Azamara Pursuit

Azamara Pursuit je loď, která otevírá dveře přístavů a novým nezapomenutelným a jedinečným zážitkům. Byla spuštěna na moře s mottem - V honbě za snovými destinacemi. A snaží se dostát svému mottu. Nejnovější loď společnosti Azamara Club Cruises debutovala koncem léta 2018, poté co prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Pojme 690 cestujících a bude jim moci nabídnout osobnější, neformálnější a přátelštější atmosféru, kterou mohou poskytnout pouze menší lodě. Kromě toho bude na palubě luxusní prostředí a dokonalý servis. Bude mít 7 restaurací a několik kaváren a salonků, stejně jako lákavý bazén a několik slunečních teras. Lázně Sanctum Spa poskytnou relaxaci po náročném dni nebo léčebné procedury, jako je akupunktura, a také kadeřnictví a holičství, pedikúru a bělení zubů.

Azamara Pursuit nabízí hostům mnoho způsobů, jak se bavit. Mohou si zacvičit ve fitness centru nebo se zúčastnit lekcí jógy či pilates. Pokud by raději nakupovali, je pro ně připraven obchod s oblečením, kabelkami, suvenýry a šperky. Pro ty, kteří si chtějí zachytit vzpomínky na svůj výlet, je k dispozici také obchod s fotografiemi. V kabaretním salónku se konají hudební vystoupení nebo živé koncerty sólistů a kapel, zatímco ti, kteří dávají přednost něčemu klidnějšímu, ocení knihovnu nebo karetní místnost. Kromě toho, že loď na svých trasách navštíví celkem 15 nových přístavů, v nichž bude trávit delší dobu než dosud (například v nich bude trávit celé noci), účastní se také průzkumné kampaně ve stylu expedice nazvané "Explore Further".

Loď nabídne celkem 9 palub, denní lázně, fitko, akupunkturu a nutriční poradenství, vířivky, salónek s knihovnou, kadeřnický salón, zábavné soutěže🡕 , kasino Luxe, zábavná představení, přednášky o Argentině a tangu, Brazílii a Rio de Janeiru, lekce tance argentinského tanga, Samby, Cha-Cha a Rumby, dále pak velkolepou hlavní restauraci a další různorodé restaurace, bary, obchody a módní butiky, internetové centrum a počítačové lekce i zdravotnická zařízení.

Cesta začíná v portugalském Lisabonu a přes Kanárské Ostrovy, Kapverdy a Salvador se dostanete až do brazilského největšího města Rio de Janeira. Plavba trvá celkem 17 dnů podle následujícího plánu:


1. den

Lisabon, Portugalsko, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)
2. den

Lisabon, Portugalsko, (připlutí: --:-- | odplutí: 02:00)
3. den

Funchal, Portugalsko, (připlutí: 10:00 | odplutí: 20:00)
4. den

Santa Cruz de Tenerife, Španělsko, (připlutí: 13:00 | odplutí: 20:00)
5. den

Santa Cruz de Tenerife, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)
6. den

Relaxační den na moři
7. den

Relaxační den na moři
8. den

Mindelo, Kapverdy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:00)
9. den

Relaxační den na moři
10. den

Relaxační den na moři
11. den

Relaxační den na moři
12. den

Relaxační den na moři
13. den

Relaxační den na moři
14. den

Salvador, Brazílie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 22:00)
15. den

Relaxační den na moři
16. den

Relaxační den na moři
17. den

Ceny zájezdu se liší. Cena, kterou najdete na Invia.cz je pouze orientační. Funguje to tak, že zadáte nezávaznou poptávku, pracovníci prozkoumají aktuální ceník a pošlou vám zpět nabídku, kterou můžete akce🡕 ptovat a dále se domluvit na detailech. Nezapomeňte také, že se musíte dostat do startovní destinace a také hlavně zpátky z Brazílie na vlastní náklady. I s tím vám může ale Invia.cz pomoci, stačí se dotázat agentů.


Otevřít v AppStore
🕙 Přidáno 30.11.2022
📂 Kategorie: Lodě, Brazílie

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře